Magda Gessler pokazała, jak wyglądała w szkole podstawowej. "Najgorsza fryzura". Czeszecie tak swoje dzieci?

Magda Gessler nie zawsze miała burzę loków na głowie. Podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać jak wyglądała w podstawówce. Stwierdziła, że to była "najgorsza fryzura", jaką miała. Internauci zaczęli wspominać też swoje uczesania z lat dzieciństwa.

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce, której wygląd jest kojarzony z burzą loków w kolorze blond. Celebrytka nie wyglądała tak jednak od zawsze. Fani nie poznali jej na fotografii z dzieciństwa. 

Magda Gessler na zdjęciu z podstawówki. Fanka: "A ja myślałam, że to chłopiec"

Najgorsza fryzura w moim życiu. W szkole podstawowej

- podpisała fotografię Magda Gessler. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie kryli zdziwienia.

A ja myślałam ze to chłopiec.
Ale śliczny chłopczyk

- skomentowali.

 

Internauci zaczęli wspominać też, jak byli czesani w dzieciństwie 

Padłam. Ale nie z fryzury, tylko z tego, że chyba każdy miał taki moment w życiu. Mnie mama strzygła 'na małpkę'
Mnie mama czesała podobnie. Teraz się z tego śmiejemy

- czytamy w komentarzach.

Jak ubierali i czesali nas rodzice? Wspomnienia z dzieciństwa 

Niedawno pisaliśmy o tym, że dzieciństwo ma to do siebie, że niemal we wszystkich sprawach decydują za nas rodzice. Wybierali nie tylko fryzury dla nas. Dawniej w sklepach nie było zbyt dużego wyboru, więc często dorośli kupowali to, co było po prostu dostępne. Wielu z nas ubrania "dziedziczyło" po starszym rodzeństwie. 

Wiele osób źle wspomina swoje fryzury sprzed lat. Większości z nas włosy obcinali rodzice. Jak się okazuje, wielu z nich nie miało talentu.

Pamiętam modę na obcinanie włosów dzieci "na pieczarkę". Mnie też tak rodzice strzygli, jak byłam dzieckiem. Tragiczny pomysł, jakby ktoś założył miskę na głowę i po prostu ciachnął

- wspominali nasi rozmówcy. Zobacz artykuł: Wspominamy, jak kiedyś ubierali i czesali nas rodzice. "Czułam się jak ludzik Michelin"

Więcej o: