Hm dziecko - zniżka 25 proc. na letnie ubrania. Wyglądają jak od projektantów i szybko się wyprzedają

hm dziecko - zniżka 25 proc. na wybrane ubrania dla Klubowiczów. W ofercie są m.in. modne letnie sukienki dla dziewczynek i wygodne, efektowne szorty i T-shirty dla chłopców. Można uzupełnić garderobę dzieci i sporo zaoszczędzić.

Nadchodzące lato to dla rodziców czas, gdy trzeba zadbać o nową, lżejszą garderobę dla pociech. Dziewczynkom przydadzą się nowe sukienki, bo z zeszłorocznych zapewne wyrosły, chłopcom warto kupić koszulki i szorty. Marka hm ma bardzo bogatą ofertę ubrań, butów i dodatków dla dzieci. Zarówno tych najmłodszych, jak i w wieku szkolnym. Modne fasony i wzory, dobra jakość i przystępne ceny sprawiają, że rodzice chętnie ubierają swoje pociechy właśnie w hm. Do tego często można upolować ubrania w niższych cenach, w ramach promocji lub zniżek, także na zakupy robione online. 

Córka Olgi FryczOlga Frycz ubrała dziecko modnie i drogo, ale dodała "szaliczek z lumpeksu"

hm dziecko - zniżka 25 proc.: na jakie produkty?

Zniżka nie dotyczy całego asortymentu dla dzieci. Oferta dotyczy wybranych produktów na hm.com i obowiązuje do 09.05.2021 lub do wyczerpania zapasów. Warto wykorzystać tę okazję do większych zakupów ubrań na lato. W ofercie sklepu znalazły się m.in. modne letnie sukienki i kombinezony dla dziewczynek, szorty i T-shirty dla chłopców. Korzystając ze zniżki można także kupić bluzy, piżamy, bieliznę i obuwie. hm dziecko - zniżka 25 proc. pozwoli uzupełnić garderobę najmłodszych i jednocześnie zaoszczędzić sporo pieniędzy. 

Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]

hm dziecko - zniżka do 25 proc.: jak z niej skorzystać?

Aby skorzystać ze zniżki, trzeba zostać Klubowiczem, czyli dołączyć do klubu hm. Można to łatwo zrobić na hm.com lub poprzez aplikację. Członkostwo umożliwia zrobienie zakupów ze zniżką sięgająca nawet 25 proc. 

Kasia Tusk woli kupować ubrania dla swojej córki niż dla siebieSukienka córki Kasi Tusk jest piękna i niedroga. Wiemy, gdzie ją kupić

hm dziecko - zniżka do 25 proc.: wygodne zakupy

Internetowa oferta marki hm jest bardzo wygodną alternatywą tych, którzy nie przepadają za godzinami spędzanymi na zakupach w centrach handlowych. Robiąc w hm zakupy zdalnie mamy oczywiście możliwość zwrotu, jeśli ubrania okażą się za małe, za duże lub po prostu nam się nie spodobają. Wystarczy je odesłać, a środki szybko wrócą na nasze konto. 

Więcej o: