Klaudia Halejcio o ciężkich dniach w ciąży: Nie mogę nawet chodzić

Klaudia Halejcio już niedługo zostanie świeżo upieczoną mamą. Celebrytka przygotowuje się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Ostatnio zdradziła, że już chciałaby być po rozwiązaniu i pokazała twarz dziecka na zdjęciu USG. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Klaudia Halejcio o samopoczuciu w ciąży: Jedne dni mam takie, że mogę skakać i robić wszystko

Klaudia Halejcio systematycznie utrzymuje kontakt w sieci ze swoimi fanami. Ostatnio publikuje sporo zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że celebrytka wygląda naprawdę kwitnąco. Okazuje się, że bardzo chciałaby mieć już ten okres za sobą. Jedna z fanek napisała pod zdjęciem Halejcio, że już tęskni za czasem w ciąży, dlatego myśli, że celebrytka może mieć podobnie. 30-latka ma jednak inne zdanie w tej sprawie:

Kilka dni łez mówiących o tym, że chcę już koniec mieć za sobą. Nie zawsze jest pięknie. Jak nie wrzucam nic na story to oznacza, że nie mogę nawet chodzić. Jedne dni mam takie, że mogę skakać i robić wszystko. Innego dnia się budzę i ciężko wstać mi nawet z łóżka

- przyznała celebrytka. 

Klaudia Halejcio o ciężkich dniach w ciąży: Nie mogę nawet chodzićKlaudia Halejcio o ciężkich dniach w ciąży: Nie mogę nawet chodzić Instagram, screen: @klaudiahalejcio

Poród zbliża się wielkimi krokami. Halejcio podzieliła się także z fanami zdjęciem od ginekologa, na którym wykonywała kontrolne badanie USG 3D. 30-latka pokazała twarz swojej córeczki. 

Klaudia Halejcio dodała zdjęcie z USGKlaudia Halejcio dodała zdjęcie z USG fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Klaudia Halejcio zdradziła imię dziecka

Klaudia Halejcio ostatnio w rozmowie z "Party" zdradziła imię dziecka. Celebrytka powiedziała wówczas, że nie była to łatwa decyzja, bowiem starała się, aby imię oczarowało zarówno ją, jak i partnera.

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel

- wyznała Halejcio.

Aktorka stwierdziła, że planuje w przyszłości nadać swojemu synkowi imię Stanisław. Dzięki temu stworzył duet, podobny do tego z powieści Sienkiewicza. Celebrytka przyznała, że lektura ta była jej jedną z ulubionych. 

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.