Zofia Zborowska przypadkiem zdradziła płeć dziecka? Pokazała wyprawkę. Fani nie mają wątpliwości

Zofia Zborowska wkrótce zostanie mamą. Chętnie relacjonuje na Instagramie chwile, w których oczekuje na swoje dziecko. Teraz pokazała wyprawkę. Kolorystyka zdradza płeć malucha? Fani nie mają wątpliwości!

Zofia Zborowska niechcący ujawniła płeć dziecka?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo zostaną rodzicami. Poród zbliża się wielkimi krokami. Para chętnie relacjonuje na Instagramie przygotowania do narodzin dziecka. Ostatnio kompletowali wyprawkę. Żona Andrzeja Wrony pochwaliła się ubrankami dla malucha. Dominują odcienie brązu i szarości. Kolorystyka sugeruje, że znana para spodziewa się chłopca. Jak myślicie, czy Zosia i Andrzej już niedługo powitają na świecie synka? Przekonamy się za kilka tygodni. 

Zofia Zborowska pokazuje ubrania dla dzieckaZofia Zborowska pokazuje ubrania dla dziecka Screen z Instagram.com/ zborowskazofia

Zofia Zborowska pokazuje ubrania dla dzieckaZofia Zborowska pokazuje ubrania dla dziecka Screen z Instagram.com/ zborowskazofia

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed potwierdza ciążę i pokazuje zdjęcie brzucha. Fanka: Myślałam, że to żart

Zofia Zborowska o początkach ciąży

Zofia Zborowska przygotowuje się na przyjście na świat jej pierwszego dziecka. W związku z tym chętnie opowiada fanom o życiu przyszłej matki. Coraz częściej przygotowuje dla internautów popularne Q&A. Ostatnio zdradziła, jak się czuła na początku ciąży. Pierwsze tygodnie nie należały do najprostszych, gwiazda musiała nawet opuścić plan zdjęciowy.

Musiałam zrezygnować i leżeć plackiem przez miesiąc. Serial czekał na mnie trzy tygodnie, ale dłużej nie mógł, bo oddawali lokację. Cholerny smutek, ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków.
Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

W dalszej części celebrytka wyznała, jaka była jej reakcja na wieść o stanie błogosławionym. 

Misja - zaczynamy zastrzyki, nie stresujemy ciężarówki, dbamy o ciężarówkę. Będziemy się cieszyć po pierwszym trymestrze.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z córką. Hania odnosi spore sukcesy. "Wypisz, wymaluj cała mama"

Na szczęście teraz już wszystko wróciło do normy. Zofia oceniła nawet swój stan na mocną siódemkę. 

Obecnie czuję się wyśmienicie. Mocne 7/10, także nie narzekam.
 

Przeczytaj także:

Więcej o: