Natalia Kukulska pozuje ze starszą córką. Zdradza, jakie mają relacje: Nie będę wychwalać, choć umiem

Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córką. Przy okazji zdradziła, że Ania skończyła ostatnio szesnaście lat. Zdradziła, że mają świetny kontakt.

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek i autorek tekstów. Prywatnie to także mama trójki dzieci. Najstarsze z nich - syn Jan urodził się 24 czerwca 2000 roku. Pięć lat później na świat przyszła córka Anna, a w styczniu 2017 roku piosenkarka urodziła najmłodszą z całej trójki - Laurę. Ojcem dzieci jest mąż Natalii Kukulskiej - perkusista Michał Dąbrówka.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z córką

Natalia Kukulska niedawno wybrała się ze swoją nastoletnią córką na wycieczkę do Sztokholmu. Przy okazji zdradziła, że łączy ją z Anią wyjątkowa więź. 

Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy

- napisała pod zdjęciem. 

Piosenkarka dodała, że Ania, mimo wieku jest dla niej inspiracją. 

Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co... pewne rzeczy widać też gołym okiem

- uznała mama. 

 
Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Córka Natalii Kukulskiej planowała wyjazd za granicę

Ania ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Okazuje się, że podobnie jak jej brat chciałaby wyjechać do USA. Planuje uczyć się tam język i szkolić warsztat aktorski. Jak powiedziała Natalia Kukulska tygodnikowi Rewia, docenia ambitne plany Ani, jednak zdecydowanie bardziej wolałaby, aby jej pociecha nie emigrowała. Jednocześnie zapewniła, ze jeśli dziecko podejmie taką decyzję, ona pomoże jej zrealizować te plany.

Czym zajmują się pozostałe dzieci Natalii Kukulskiej?

Janek, najstarszy syn Natalii Kukulskiej poszedł w ślady uzdolnionych rodziców i związał się z muzyką. Podobnie jak tata gra na perkusji, uczył się nawet w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Jak się okazuje, nie jest to jedyne hobby. 20-latek uwielbia rysować. Swoje prace chętnie publikuje w Internecie. Posiada nawet specjalny profil, na którym pokazuje projekty. Najmłodsza z dzieci - Laura ma dopiero 4 lata, a na rozwój kariery musimy jeszcze poczekać.

 
 
Więcej o: