Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie z mamą. Podaruje jej "niezły prezent na 60. urodziny". Fani: Będzie ogień

Wkrótce Agnieszka Włodarczyk urodzi pierwsze dziecko. Aktorka nie może doczekać się narodzin potomka. Pokazała zdjęcie ze swoją mamą, która trzyma Agnieszkę za brzuch. "To chyba niezły prezent na 60. urodziny".

Agnieszka Włodarczyk już niedługo zostanie mamą. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie stwierdziła, że jeszcze niedawno chciała podróżować i korzystać z czasu, kiedy nie ma obowiązków macierzyńskich i jej dziecko jest jeszcze w brzuszku. Ale przyznała, że po ostatniej podróży jest naprawdę zmęczona i na razie musi odpuścić sobie takie wypady. Opublikowała natomiast urocze zdjęcie ze swoją mamą.

No i stało się... Moja mama niedługo zostanie babcią. To chyba niezły prezent na 60 urodziny. Wygląda pięknie prawda?

- napisała pod czarno-białą fotografią. 

 

Internauci przyznali, że faktycznie: wnuk to najlepszy prezent. 

Najlepszy prezent dla każdej babci.
Cudowna Mama, Babcia!
Wszystkiego najlepszego! Pięknie wyglądacie i boskie czarno białe zdjęcia
Młoda babcia. Będzie ogień.
Jesteście wspaniałe

- czytamy w komentarzach.

Niedawno Agnieszka Włodarczyk wspominała dzieciństwo i przyznała, że nie należało do najłatwiejszych. Opowiedziała m.in., że jej mama pracowała w szpitalu i często zabierała ją do pracy, bowiem zawsze wolała mieć ją przy sobie. "Pamiętam, jak zabierała mnie ze sobą do szpitala na dyżury nocne. Starała się mieć mnie zawsze przy sobie. Czasami jednak nie wiem z jakiego powodu, może przez reprymendę przełożonej, musiała zostawiać mnie pod opieką właścicielki wynajmowanego pokoju, która mieszkała w tym samym budynku. Pamiętam, że budynek był typowym klockiem z lat 80-tych z płaskim dachem" - wyznała aktorka. Zobacz: Agnieszka Włodarczyk o trudnym dzieciństwie. "Wynajmowałyśmy z mamą mały pokoik".

Zobacz wideo W zaawansowanej ciąży tylko dresy? Agnieszka Włodarczyk ma inny pomysł
Więcej o: