Aleksandra Żebrowska przymierzyła spodnie po ciąży. Internautki rozbawione skomplikowaną procedurą: To tzw. "jeansy do stania"

Aleksandra Żebrowska opublikowała serię zdjęć dokumentujących proces mierzenia dopasowanych jeansów po ciąży. "Jak dobrze, że nie tylko jak mam taki styl wkładania na siebie skinny jeans" - skomentowała fanka.

Aleksandra Żebrowska chętnie udziela się w mediach społecznościowych, choć treści, które publikuje znacznie odbiegają od wyidealizowanych fotografii innych gwiazd. 33-latka podchodzi do życia z dystansem i poczuciem humoru. Jej zabawne fotografie przyciągnęły uwagę wielu wiernych fanów, w tym mam, które często borykają się z podobnymi problemami dotyczącymi macierzyństwa.

Aleksandra Żebrowska przymierzyła spodnie po ciąży

To właśnie życie codzienne i opieka nad dziećmitematami, które często komentuje 33-latka, zazwyczaj w lekki, zabawny sposób. Stara się nie pokazywać rodzicielstwa jedynie w postaci cukierkowych, pozowanych zdjęć, ale również typowych momentów z życia codziennego. Aleksandra Żebrowska prywatnie jest żoną aktora Michała Żebrowskiego i mama trojga dzieci - Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Chociaż opieka nad trzema pociechami bywa trudna, 33-latka podchodzi do niej z uśmiechem.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu.

Michał Żebrowski kąpie się z dzieckiemAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie męża z dzieckiem w kąpieli. Uwagę zwraca "cenzura"

Tym razem Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zabawnych zdjęć przedstawiających proces ubierania ciasnych spodni po ciąży. Żeby zmieścić się w jeansy, musiała przybrać różne zabawne pozycje, a każdą z nich podzieliła się z internautami. Na ostatnim zdjęciu dumna mama stoi w zapiętych spodniach, uśmiechając się szeroko i trzymając jedną ręką ubranego w białe śpioszki syna.

Trochę ciasno

- podpisała zdjęcie, dodając takie hasztagi, jak "#nastojącomożebyć" i "jeansysprzedciąży".

Zdjęcia rozśmieszyły internautów. Pojawiła się pod nimi masa komentarzy od osób, które również znały problem z życia codziennego przestawiony przez 33-latkę problem.

Jak dobrze, że nie tylko jak mam taki styl wkładania na siebie skinny jeans
No takie życie, takie są realia. Ja swoje sprzed ciąży ubrałam po kilku miesiącach po urodzeniu dziecka, a luz miałam dopiero po czterech latach 
A to tak się zakłada za ciasne spodnie. Nie omieszkam spróbować
Nawet nie podchodzę do zadania
Jakbym siebie widziała
Na leżąco polecam
Uwielbiam, każdy Pani post poprawia mi humor
Na delfinka! Czasami to najlepszy sposób!

- komentowali.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi dziecko. Pierś określiła jednym, zabawnym słowem: instrybutor

 
Więcej o: