Dziecko próbowało się wspiąć na barierkę balkonu. Niespodziewanie na jego drodze stanął kot

Nie od dziś wiadomo, że zwierzęta domowe troszczą się o swoich bliskich. Wielokrotnie dowiodły lojalności i pomogły domownikom w naprawdę nieoczekiwany sposób. Tak było w ostatnio udostępnionym wideo, które obiegło media. Kot uniemożliwił wspinaczkę po balustradzie na balkonie małemu dziecku.

Dziecko próbowało się wspiąć na barierkę balkonu

Media obiegło nagranie z nieznanej lokalizacji. Widać na nim dziecko, które bawi się na balkonie. Chce… wspiąć się po barierce. Od tragedii dzieli je kilka minut i… kot. To właśnie kot stał się bohaterem nagrania, które jest tak chętnie oglądane w sieci.

Widzimy, jak dziecko raz za razem próbuje podejść do barierki i rozpocząć wspinaczkę po balustradzie balkonu. Za każdym razem staje mu na drodze kot. Zwierzę blokuje dostęp, utrudnia złapanie się balustrady, a nawet odgania łapką dziecko.

Czworonogi potrafią troszczyć się o swoich bliskich tak samo jak ludzie!

 

Pilnujmy dzieci

Dzieci są narażone na różne wypadki w domu. Część z nich jest spowodowana zaniedbaniami ze strony opiekunów, część chwilą nieuwagi. Okazuje się, że wypadnięcie z balkonu to bardzo powszechny wypadek w  Abu Zabi.

W stolicy Emiratów Arabskich policja wezwała nawet rodziców do wzmocnienia ochrony nad dziećmi. Apeluje o uważniejszą opiekę nad dziećmi, gdy okna w pomieszczeniach są otwarte. Do wypadku dochodzi tam szczególnie często.

Przypomnijmy, że niebezpieczeństwem jest także pozostawienie łatwo dostępnych mebli przy oknach. Wystarczy krzesło, na które dziecko może się wspiąć i nieszczęście gotowe. Ciekawość dzieci bywa bardzo niebezpieczna.

Zobacz wideo Jaworzno. Kotka "wtargnęła" do radiowozu. Policja pokazała urocze nagranie
Więcej o: