Agnieszka Kaczorowska rozczula się nad drugą ciążą. Fanka: Gwarantuję ci, że to odczucie każdej mamy

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Teraz w obszernym wpisie na Instagramie zdradza, że czas ten jest dla niej bardzo wyjątkowy. - Choć to nic nowego, to dla mnie jest to niezwykle magiczne - przyznaje Bożenka z "Klanu".

Agnieszka Kaczorowska to aktorka znana z roli Bożenki z "Klanu", a także tancerka i choreografka. Prywatnie jest mamą małej Emilki. 28-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej macierzyństwo, dieta dziecka i wspólne zabawy. Jakiś czas temu zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Choć na początku ukrywała ciążę, to teraz sporo o niej opowiada. Coraz częściej mówi o swojej córeczce Emilce, która powoli przygotowuje się na pojawienie się młodszej siostrzyczki.

Agnieszka Kaczorowska o ciąży: Choć to nic nowego, to dla mnie jest to niezwykle magiczne

Agnieszka Kaczorowska już odlicza dni do rozwiązania. Ostatnio opublikowała na Instagramie post, w którym przyznała, że czas ciąży jest dla niej bardzo wzruszający i wyjątkowy. Widać, że stan błogosławiony jej służy. 28-latka zdradziła, że pewne kwestie zrozumiała dopiero teraz:

Jakoś teraz, w drugiej ciąży, jeszcze mocniej dostrzegam fakt, że dawanie kolejnego życia to cud, że to wyjątkowa praca, która wpływa na kobietę z każdej strony psychicznie, fizycznie i emocjonalnie. Zmienia się wszystko, w każdej sferze życia. Przede wszystkim zmienia się kobieta. Jej ciało i stan ducha, czyli wszystko to co dla niej najbliższe, przechodzi metamorfozę, aby mógł żyć kolejny człowiek.

W dalszej części dodała, że mimo nowych wyzwań, przeżywanie tego jest piękne. 

Choć to nic nowego, to dla mnie jest to niezwykle magiczne. Wzruszające. Wyjątkowe. Pięknie to obserwować, pięknie to przeżywać. Nawet gdy wiąże się to z wieloma wyzwaniami, to daje coś więcej niż można sobie wcześniej wyobrazić ... jeszcze więcej miłości

- stwierdziła Kaczorowska.

 

Fani zgodzili się ze słowami Bożenki z "Klanu". Część z nich skomplementowała aktorkę i uznała, że 28-latka wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Delikatna i subtelna ... po prostu piękna! Kwitniesz kochana!
Pięknie to wyraziłaś.
Gwarantuję Ci, że to odczucie każdej mamy, która czuje powołanie i bezgraniczną miłość do dziecka od chwili poczęcia. Pięknie jak zwykle to ujęłaś, ale nie wiem, czy piękniej, niż możemy oglądać cię na tym zdjęciu
Miałam dokładnie takie same odczucia w drugiej ciąży. Piękne zdjęcia!

- pisały internautki.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk narzeka na końcówkę ciąży. "15 przystanków na toaletę i ból kości ogonowej"

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje córkę na pojawienie się nowego członka rodziny. "Ona totalnie rozumie"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z córką i przyznała, że w wolnym czasie bardzo lubi oglądać z Emilką fotografie, kiedy to mała była wówczas noworodkiem. Podkreśliła, że zawsze jest zdziwiona, że ma tak mądre dziecko, bowiem pociecha wszystko rozumie.

W ramach przygotowań na pojawienie się siostrzyczki Emilki, dużo rozmawiamy, ale także oglądamy zdjęcia, kiedy to Emi była noworodkiem i niemowlakiem. Zaskakujące jest to, że ona totalnie rozumie, że to ona sama i bardzo jej się to oglądanie zdjęć podoba

- przyznała Bożenka z "Klanu".

Kasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest też dziadek rokuKasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest także Donald Tusk. "Dziadek roku"

 
Więcej o: