Meghan Markle planuje domowy poród. "To wspaniałe miejsce na narodziny jej córeczki"

Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży. Poród Meghan zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że książę i księżna Sussex mają już wszystko zaplanowane.

Meghan Markle zaplanowała swój poród: To wspaniałe miejsce na narodziny jej córeczki

Meghan Markle jest naprawdę szczęśliwa, że już w tym roku powita na świecie swoje drugie dziecka. Okazuje się, że 39-latka już zaplanowała swój poród. Jak podaje portal The Sun Meghan Markle planuje domowy poród w swojej luksusowej rezydencji w Los Angeles. 

Plan Meghan polegał na porodzie domowym z Archiem, ale wiesz, co mówią o najlepiej ułożonych planach... (Teraz) ma piękny dom w Kalifornii, to wspaniałe miejsce na narodziny jej córeczki

- czytamy na portalu Page Six.

W razie jakichkolwiek komplikacji, księżna Sussex będzie mogła w każdej chwili skorzystać z prywatnego szpitala, który zlokalizowany jest w Santa Barbara. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Meghan wraz z mężem przeżywała traumatyczne chwile, kiedy to poroniła i straciła dziecko.

Zobacz wideo Meghan Markle jest na nowej diecie. Tych produktów musi unikać ciężarna księżna

Książę i księżna Sussex żyją z dala od mediów

Przypomnijmy, że Mehan i Harry ponad rok temu podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książę i księżna Sussex zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Swoją decyzję tłumaczyli tym, że od dawna chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i wychować synka z dala od mediów. Okazuje się, że świetnie sobie radzą, ponieważ na próżno szukać w mediach zdjęć małego Archiego.

Przeczytaj także:

Więcej o: