Meghan Markle i książę Harry mają kilka pomysłów na imię dla córki. Jeden jest naprawdę wzruszający

Meghan Markle i książę Harry już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Poród Meghan zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że małżeństwo nie wybrało jeszcze imienia dla córeczki, choć ma kilka pomysłów.

Meghan Markle i księże Harry szukają imienia dla córeczki

W internecie krąży mnóstwo spekulacji dotyczących imienia dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Niektórzy mówią, że dziewczynka otrzyma imię Diana, po zmarłej matce Harry'ego. Para oficjalnie nie zdecydowała jeszcze, jak będzie nazywać się ich córeczka.

Ci, co obstawiają, najwyraźniej są przekonani, że drugie dziecko Meghan i Harry’ego niezależnie od płci zostanie nazwane po matce Harry’ego. Imiona Diana i Spencer są tego dowodem, bowiem są obecnie najpopularniejsze w zakładach

- stwierdził Alex Apati z Landbrokes w rozmowie z magazynem People.

Niektórzy mówią, że Meghan nazwie swoją córeczkę Alexandra, Charlie (od imienia Charles, czyli Karol), Isabella, Emily, Marina, a nawet Doria - tak ma na imię mama Meghan. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Ostatnio w serwisie Us Weekly mogliśmy przeczytać, że para chce, aby imię dziecka miało specjalne znaczenie. Okazuje się, że Meghan i Harry wybrali już kilka najlepszych imion, lecz nie podjęli jeszcze decyzji. 

 
 

Księżna i książę Sussex żyją z dala od mediów

Przypomnijmy, że Meghan i Harry ponad rok temu podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Swoją decyzję tłumaczyli tym, że od dawna chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i wychować synka z dala od mediów. Okazuje się, że świetnie sobie radzą, ponieważ próżno szukać w mediach zdjęć małego Archiego.

 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA