Nagranie dziecka z kotem rozśmiesza internautów. Maluch bawił się w nauczyciela dla czworonoga

Urocze nagrania z małymi dziećmi bawią niezmiennie. I to nie tylko rodziców. Dzieci reagują na polecenia czy zabawy bardzo spontanicznie, ich reakcje są nie do podrobienia. Nic dziwnego, że każdy kolejny filmik z popisami maluchów budzi takie emocje. Tak jest właśnie w przypadku zabawnego nagrania, na którym dziecko bawi się w nauczyciela. Jego uczniem jest. kot.

Nagrania z dziećmi to hity internetu

Nic tak nie bawi jak nagranie psot najmłodszych lub dokazywania naszych czworonożnych pupili. A kiedy mamy połączenie zabawy dzieci i piesków lub kotów bawimy się najlepiej! Zarówno wideo z dziećmi, jak i filmiki ze zwierzakami oglądają ludzie na całym świecie. Takie nagrania potrafią dotrzeć do setek tysięcy, a czasem nawet milionów osób.

Nie inaczej jest z zabawnym nagraniem dziecka, które… karci swojego kota.

Zobacz wideo Rozpieść swojego pupila bez wydawania pieniędzy

Nagranie dziecka z kotem rozśmiesza internautów

Wideo wyświetliło dopiero 121 tysięcy osób, ale nagranie krąży w sieci, więc z pewnością zatoczy znacznie szersze kręgi. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, serdecznie polecamy.

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie widzimy roczne, może niespełna półtoraroczne dziecko, które dopiero nauczyło się chodzić. Stawia pokraczne kroki, ale to nie przeszkadza mu się aktywnie bawić. Dziecko strofuje kota, macha rączką, grozi paluszkiem i wydaje polecenia. Oczywiście po swojemu. Kot grzecznie siedzi i reaguje na zaczepki malucha. Głaszcze po nóżce i chce się bawić! Zobaczcie sami, to niesamowicie zabawne nagranie.

 
Więcej o: