Anna i Robert Lewandowscy spędzają wieczór bez dzieci. Pochwalili się co robią przy lampce wina. Fanka: Klasyk

Anna Lewandowska pokazała w sieci urocze zdjęcie z mężem. Trenerka wyznała, że w końcu znaleźli czas, aby spędzić dwa dni samemu bez dzieci.

Anna i Robert Lewandowscy o wspólnym wieczorze: Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie

Anna Lewandowska ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem i przyznała, że w końcu udało im się znaleźć trochę czasu dla siebie, aby spędzić dwa dni bez dzieci. Lewandowscy prawdopodobnie wybrali się do restauracji, bowiem na fotografii w tel widać ludzi siedzących przy stolikach. Trenerka zdradziła również, co robią, kiedy nie ma obok nich dzieci. Okazuje się, że oglądają zdjęcia Laury i Klary.

Dwa dni tylko we dwoje. Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie. Praca, obowiązki, dwójka małych dzieci, pandemia... Po tych dwóch dniach doszliśmy do wniosku, że czas płynie jakby wolniej, a wieczorem przy lampce wina przeglądaliśmy zdjęcia dzieci. Klasyk, prawda? Też tak macie?

- zapytała w poście żona Roberta Lewandowskiego.

 
Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

Fani przyznali Ani rację i chętnie skomentowali fotografię. 

Jak słodko wyglądacie! Widać, że czas spędzony rodzinnie dodaje Wam energii do działania!
Też tak mamy! Rodzice chyba już tak mają.
Dokładnie! Z jednej strony człowiek marzy, by odpocząć bez dzieci, a jak już jest bez nich to tęsknota się załącza level hard!
Klasyk! I tylko: Ooo zobacz, jaka była ma

- pisały internautki. 

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska rozczula się nad córką. "Tak wiele i tak niewiele się zmieniło. Miłość jeszcze większa"

Anna Lewandowska o byciu matką: Bycie mamą wiele zmienia

Jeszcze niedawno Ania wyznała, że bycie mamą zmienia kobietę. 32-latka stwierdziła, że matki zazwyczaj rozumieją się bez słów.

Bycie mamą wiele zmienia. Z myślą o maluchach poziom matczynej logistyki osiąga najwyższy level! Najczęściej zdarza się tak, że mamy rozumieją się bez słów... Za zbędne uważają pytania o niewyspanie czy spóźnianie. One wiedzą, nie pytają.

- napisała pod zdjęciem na Instagramie.

 

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z córką. Hania odnosi spore sukcesy. "Wypisz, wymaluj cała mama"

Przeczytaj także:

Więcej o: