Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z córką. Hania odnosi spore sukcesy. "Wypisz, wymaluj cała mama"

Barbara Kurdej-Szatan pokazała urocze zdjęcie z córką. Przy okazji zdradziła, że Hania powoli idzie w ślady rodziców. Fani skomplementowali duet mamy i córki.

Barbara Kurdej-Szatan jest nie tylko utalentowaną osobowością telewizyjną, lecz także kochającą żoną i mamą. Od blisko dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Rafałem Szatanem. Owocem miłości pary jest córka Hania, która ma już dziewięć lat. Urocza blondynka z reklamy sieci komórkowej często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio chętnie pokazuje się z córką Hanią. Trzeba przyznać, że dziewczynka przypomina swoją mamę. Fani uważają, że dziecko jest podobne też do taty. Jak się okazuje, Hania ma już nawet pierwsze sukcesy w branży. Czy niedługo zostanie kolejną dziecięcą gwiazdą wypromowaną przez popularnych rodziców?

Barbara Kurdej-Szatan o sukcesie córki: Ale jestem dumna!

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką z okazji jej urodzin, które obchodziła w marcu. Przy okazji aktorka pochwaliła się, że jej córeczka idzie w ślady uzdolnionej mamy. Zdradziła, że głos Haneczki już niedługo będziemy mogli usłyszeć w bajce, która opowiada o przygodach syrenki Lorelai. 

Dziś moje słonko ma swój wielki dzień. Nie bez powodu na jej urodzinowym torcie pojawiła się pewna postać. To Syrenka Lorelai, do której Hania podkłada głos. Dziś premiera nowej bajki ”Santiago z mórz”. Ale jestem dumna! Nie możemy się doczekać!

- napisała pod zdjęciem Basia.

 
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ciepłe słowa przekazały także koleżanki z show-biznesu, np. Marina, Sandra Kubicka czy Sonia Bohosiewicz. Obserwatorzy przyznali, że Hania jest bardzo podobna do swojej mamy.

Wypisz, wymaluj cała mama i nawet poszła w mamy ślady, gratulacje!
Kopia mamusi.
Jakie podobne! Jak dwie krople wody.
Ojej, sklonowałaś się kobieto!
Czysta mamusia

- pisali internauci.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA