Aleksandra Szwed potwierdza ciążę i pokazuje zdjęcie brzucha. Fanka: Myślałam, że to żart

Aleksandra Szwed już odlicza dni do porodu. Ostatnio na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z psem i ciążowym brzuszkiem. Internauci natychmiast zareagowali na uroczą fotografię.

Aleksandra Szwed jest w ciąży

Aleksandra Szwed ostatnio opublikowała na Instagramie fotografie z profesjonalnej sesji, na której pozuje z ciążowymi krągłościami. Przy okazji zdradziła, że jej rodzina już niedługo się powiększy. Trzeba przyznać, że brzuch jest już naprawdę sporego rozmiaru.

Bo wiosną... brzuchy rosną! PS.: Niech Wam pierwszy kwietnia udanym będzie...

- napisała pod zdjęciem. 

 

Internauci mieli jednak liczne wątpliwości dotyczące ciąży, bowiem Ola podzieliła się radosną nowiną w Prima Aprilis. Gwiazda "Rodziny zastępczej" zamieściła wówczas zdjęcie, na którym ewidentnie widać ciążowe krągłości, jednak fani zastanawiali się, czy to na pewno prawda. Części z nich zaczęła jednak gratulować aktorce. Jeszcze inni spekulowali, czy może zdjęcie nie zostało przypadkiem zrobione w 2015 roku, kiedy to Szwed wówczas była w ciąży z synkiem Borysem.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Meghan MarkleMeghan Markle jest już w zaawansowanej ciąży. Poród już blisko? Jest też Archie

Fanka: Szczerze mówiąc to w prima aprilis myślałam, że to żart 

Teraz aktorka pokazała kolejne ujęcie z ciążowymi krągłościami. Dodała także krótki opis i hasztagi, które ewidentnie wskazują, że gwiazda "Rodziny zastępczej" jest w ciąży. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

Szczerze mówiąc to w prima aprilis myślałam, że to żart więc oficjalnie przepraszam i oczywiście z całego serca gratuluję! Dużo zdrówka
Ola, gratulacje! Zdrówka
Jaki słodki widok. U mnie też końcówka i coraz trudniej się wygramolić z łóżka

- pisali fani. 

Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. Internautka: Uwielbiam pana poczucie humoruDonald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. Internautka: Uwielbiam pana poczucie humoru

 

Przeczytaj także:

Więcej o: