Zofia Zborowska o trudnych początkach w ciąży. Zrezygnowała nawet z pracy. "Leżałam plackiem"

Zofia Zborowska chętnie zdradza fanom, jak czuje się podczas ciąży. Okazuje się, że nie jest to dla niej łatwy okres.

Zofia Zborowska już niedługo zostanie mamą. O ciąży celebrytki plotkowano już od jakiegoś czasu, jednak para nie odnosiła się do tych licznych sugestii. Teraz znany siatkarz i popularna aktorka podzielili się z fanami radosną nowiną na swoich profilach na Instagramie. Każde z nich opublikowało zabawne zdjęcie, na którym zamieścili rebus. Andrzej trzyma dwa woreczki z napisem "Ice", a jego żona stoi obok i wskazuje na ciążowy brzuch. Internauci szybko podali rozwiązanie zagadki.

Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. Internautka: Uwielbiam pana poczucie humoruDonald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. Internautka: Uwielbiam pana poczucie humoru

Zofia Zborowska o początkach ciąży

Zofia Zborowska przygotowuje się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. W związku z tym chętnie opowiada fanom o życiu przyszłej matki. Coraz częściej przygotowuje dla internautów popularne Q&A. Ostatnio zdradziła, jak się czuła na początku ciąży. Początki nie należały do najprostszych, gwiazda musiała nawet opuścić plan zdjęciowy. 

Musiałam zrezygnować i leżeć plackiem przez miesiąc. Serial czekał na mnie trzy tygodnie, ale dłużej nie mógł, bo oddawali lokację. Cholerny smutek, ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków.
Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

W dalszej części celebrytka wyznała, jaka była jej reakcja na wieść o stanie błogosławionym. 

Misja - zaczynamy zastrzyki, nie stresujemy ciężarówki, dbamy o ciężarówkę. Będziemy się cieszyć po pierwszym trymestrze.

Na szczęście teraz już wszystko wróciło do normy. Zofia oceniła nawet swój stan na mocną siódemkę. 

Obecnie czuję się wyśmienicie. Mocne 7/10, tak że nie narzekam.

Meghan MarkleMeghan Markle jest już w zaawansowanej ciąży. Poród już blisko? Jest też Archie

Przeczytaj także:

Więcej o: