Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką. Internautka: Uwielbiam pana poczucie humoru

Donald Tusk niedawno skończył 64 lata. Były premier postanowił spędzić ten czas w gronie rodzinnym. Wybrał się ze swoją córką i wnuczką na plac zabaw. Tusk pochwalił się zdjęciem w sieci z wnuczką.

Donald Tusk pokazał zdjęcie z wnuczką

Donald Tusk jest osobą niezwykle rodzinną. Poza tym to także szczęśliwy dziadek, który doczekał się już trójki wnucząt. Ostatnio świętował swoje urodziny w gronie wnuczki oraz córki, Kasi Tusk. 64-latek pochwalił się na Instagramie zdjęciem z dwulatką, zabrał dziewczynkę na zabawy na świeżym powietrzu. Mała jak zawsze wyglądała naprawdę modnie, miała na sobie jeansy, beżową kurtkę i białe trampeczki. Trzeba przyznać, że takie wypady są teraz naprawdę wartościowe. Tusk dodał żartobliwy opis fotografii:

Kiedy chcesz ponownie wdrapać się na sam szczyt, ale młodzi blokują ci drogę

- napisał pod zdjęciem.

 
 

Fanka do Tuska: Młodzi jeszcze muszą trochę podrosnąć

Internauci błyskawicznie skomentowali zdjęcie z wnuczką. Jedna z fanek nawiązała do opisu, który zamieścił premier i zasugerowała, że dzieciom można pomóc.

Wtedy pomagasz im, bo widzisz w nich przyszłość

- napisała fanka.

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze z rodziną. Był nawet Donald Tusk

Z kolei inny obserwator przyznał, że czasami sprawdza się jednak stara zasada, kiedy to rodzice czy dziadkowie, którzy lepiej znają świat, zazwyczaj mają rację. 

Podobno młodzi biegną szybciej, ale starzy znają drogę

- przyznał internauta.

Fani złożyli Tuskowi najlepsze życzenia i przesłali wiele ciepłych słów. Trzeba przyznać, że naprawdę doceniają jego pracę i zaangażowanie. 

Panie Premierze, zdrowia i wytrwałości w dążeniu do tego, żeby z Pana pomocą Polska znowu była zieloną wyspą!
Uwielbiam pana poczucie humoru1
Panie Premierze, wszystkiego, co najlepsze! Takiej normalności nam brakuje!
Młodzi jeszcze muszą trochę podrosnąć, a tymczasem proszę wracać i ogarnąć ten bałagan w naszym kraju

- pisali internauci.

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z rodziną. Fanka o dzieciach: Wow, jakie już duże!Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z rodziną. Fanka o dzieciach: Wow, jakie już duże!

Kim jest córka byłego premiera Donalda Tuska - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

Ida Nowakowska dała świadectwo swojej wiaryIda Nowakowska pokazała nagranie z baby-shower. Niezła niespodzianka!

Przeczytaj także:

Więcej o: