Zmarł nastolatek, który poślubił swoją szkolną miłość. Ślub odbył się kilka dni po tym, jak usłyszał dramatyczną diagnozę

Chase Smith - nastolatek z Indianapolis, który poślubił szkolną miłość kilka dni po tym, jak dowiedział się, że czeka go jedynie pięć miesięcy życia - zmarł w wieku 19 lat. Przegrał walkę z rzadkim rodzajem nowotworu.

Jak donosi The Indianapolis Star, Chase zmarł w swoim domu w Bargersville, żona towarzyszyła mu aż do ostatnich chwil. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal People, Sadie po śmierci męża powiedziała:

Bóg dał Chase'owi siłę, by wypowiedział do mnie swoje ostatnie słowa. Powiedział: „Kocham cię. Nie martw się

Śmiertelnie chory nastolatek poślubił swoją szkolną miłość. 'Wiedziałem, że chcę ją poślubić zanim rak powróci'Śmiertelnie chory nastolatek poślubił swoją szkolną miłość. "Wiedziałem, że chcę ją poślubić zanim rak powróci"

Nastoletnia wdowa dodała też:

Szeptałam mu do ucha, że ??wszystko będzie dobrze i że wygrał tę walkę [...] Powiedziałam, że nadszedł czas, aby trafił w ramiona Boga bez bólu i cierpienia
 

Miażdżąca diagnoza i decyzja o ślubie

Chase zmagał się z nowotworem od kilku lat. W wieku 12 lat lekarze zdiagnozowali u niego mięsaka Ewinga, czyli nowotwór kości, który dotyka dzieci i młodzież. Przez pięć kolejnych lat Chase toczył zaciętą walkę z chorobą. Nie odpuszczał, chciał żyć. Miał dla kogo. Rodzina i ukochana Sadie otoczyli go troskliwą opieką, wspierali jak mogli. Mimo to po pięciu latach leczenia nowotwór dotarł do płuc, ramion i mózgu.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

18-letni chłopak usłyszał od lekarzy, że ma przed sobą od trzech, do pięciu miesięcy życia. Chase wiedział, że chce ten czas spędzić ze swoją dziewczyną -  Sadie Mills, nastolatkowie szybko podjęli decyzję o ślubie. Uroczystość odbyła się 29 kwietnia 2020 roku. Od tej pory już jako pan i pani Smith mierzyli się z nowotworem Chasea.

 

Jak czytamy na portalu People, nastolatek przyznał, że choroba i złe rokowania lekarzy nie były jedynym powodem decyzji o szybkim ślubie w tak młodym wieku. Chase powiedział, że na długo przed diagnozą wiedział, że chce poślubić Sadie:

Będąc w ciąży zaszczepiła się przeciw COVID-19. Urodziła dziecko z przeciwciałamiW ciąży zaszczepiła się przeciw COVID-19. Urodziła dziecko z przeciwciałami

Jeśli wiesz, że masz wsparcie swoich bliskich, masz na to finansowe możliwości i naprawdę wiesz, czego chcesz… Po co czekać?

- powiedział.

Więcej o: