Agnieszka Kaczorowska rozczula się nad córką. "Tak wiele i tak niewiele się zmieniło. Miłość jeszcze większa"

Agnieszka Kaczorowska spędza swój wolny czas z córką. Okazuje się, że mama i córka uwielbiają wspólne przytulanie się oraz drzemki.

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Choć na początku ukrywała ciążę, to teraz chętnie opowiada o niej. Coraz częściej mówi o swojej córeczce Emilce, która powoli przygotowuje się na pojawienie się młodszej siostrzyczki. 

Agnieszka Kaczorowska o relacjach z córką: Dziś po moich 4h poza domem była wielka potrzeba przytulenia

Agnieszka Kaczorowska jest młodą mamą, która chętnie zabiera głos w macierzyńskich tematach. Aktorka dba o to, aby być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio przyznała, że uwielbia wspólne wieczory z córką. Zdradziła też, że córka bardzo ją rozczula.

Ależ mnie dziś córeczka rozczuliła i przywołała wspomnienia. 1,5 roku temu na tym fotelu robiłyśmy przytulone drzemki kilka razy dziennie. Dziś po moich 4 h poza domem była wielka potrzeba przytulenia, dwa bujnięcia i skarbulek śpi

- przyznała celebrytka. 

W dalszej części zdradziła, że myśl o tym, że już niedługo w domu będą trzy kobietki napawa ją optymizmem. Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że czeka ją wiele nowych wyzwań macierzyńskich.

Tak wiele i tak niewiele się zmieniło. Miłość jeszcze większa. Wyzwań mamusiowych znacznie więcej. No i jest nas więcej, teraz bujamy się we trzy, a fotel nadal bardzo wygodny, nie tylko do karmienia i nadal brakuje zagłówka, aby i mamusia mogła się zdrzemnąć bez bólu karku. Przesyłamy pozdrowienia wszystkim, którzy lubią się przytulać tak samo jak my!

- dodała Kaczorowska.

 
Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska przygotowuje córkę na pojawienie się nowego członka rodziny. "Ona totalnie rozumie"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z córką i przyznała, że w wolnym czasie bardzo lubi oglądać z Emilką fotografie, kiedy to mała była wówczas noworodkiem. Podkreśliła, że zawsze jest zdziwiona, że ma tak mądre dziecko, bowiem pociecha wszystko rozumie.

W ramach przygotowań na pojawienie się siostrzyczki Emilki, dużo rozmawiamy, ale także oglądamy zdjęcia, kiedy to Emi była noworodkiem i niemowlakiem. Zaskakujące jest to, że ona totalnie rozumie, że to ona sama i bardzo jej się to oglądanie zdjęć podoba

- przyznała Bożenka z "Klanu".

 

Kasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest też dziadek rokuKasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest także Donald Tusk. "Dziadek roku"

Więcej o: