Hilary Duff rodziła w domu, w wodzie. Syn był obecny przy porodzie i patrzył "jak silne są kobiety"

Hilary Duff niedawno urodziła trzecie dziecko. Teraz zdradza, że przy porodzie obecny był jej dziewięcioletni syn. - To było dla mnie ważne, by Luca przy tym był, ponieważ w rozmowie z nim jestem naprawdę otwarta i szczera - przyznaje celebrytka.

Hilary Duff to 32-letnia amerykańska aktorka i piosenkarka, która zdobyła swoją popularność na początku lat dwutysięcznych, kiedy to zaczęła rozkręcać się jej kariera. Teraz celebrytka poświęciła się macierzyństwu. Duff jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Niedawno Hilary wraz z mężem, Matthewsem Komą powitała na świecie swoje trzecie dziecko, któremu nadała imię Mae James Blair.

Hilary Duff wspomina domowy poród

Hilardy Duff ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z porodu w basenie, który odbył się w domu. Na zdjęciu widzimy także męża oraz pociechy. W rozmowie z doktorem Elliotem Berlinem w Informed Pregnancy Podcast kobieta zdradziła szczegóły porodu. Okazuje się, że zależało jej, aby syn był obecny przy rozwiązaniu. 

To było dla mnie ważne, by Luca przy tym był, ponieważ w rozmowie z nim jestem naprawdę otwarta i szczera na temat tego, jak silne są kobiety i jak wygląda poród

- powiedziała wówczas celebrytka. 

Zobacz wideo Ciocia Liestyle o tym, jak się czuje po porodzie

Zaraz później dodała, że dziewięciolatek bardzo dużo wie tematach związanych z miesiączkowaniem, bowiem bardzo ważne jest dla niej, aby w jak największym stopniu normalizować tę kwestię. 

Helena Pyz zbiera na tablety dla dzieci dotkniętych trądemPolska lekarka zbiera na tablety dla dzieci w Indiach. "Żebrzemy dla tych dzieci, żeby one nie musiały żebrać"

 

Hilary Duff o obecności syna podczas porodu

Duff podkreśliła, że stara się przekazać swojemu synowi, że siła mężczyzny nie tkwi wyłącznie w umięśnionym ciele. 

Myślę, że czasami 9-letni chłopiec może myśleć: "Mężczyźni mają większe mięśnie". Tak, ale my wydajemy na ten świat życie. (...) U nas w domu dużo kręci się wokół rozmów o równości i sile pochodzącej z różnych, innych niż mięśnie miejsc

- przyznała i dodała, że Luca nie widział całego porodu swojej mamy, a wyłącznie urywki. 

Chciał tam być, ale wszystko potoczyło się tak szybko, że to przegapił

- ubolewa gwiazda.

 

Między tą dwójką z pewnością właśnie rodzi się wyjątkowa więź.Do śpiącego dziecka podszedł kot. Nagranie z jego reakcją na niemowlę jest hitem w sieci

Przeczytaj także:

Więcej o: