Córka Lary Gessler skończyła pół roku. Komentuje dumna babcia: Ukochane moje cudo

Lara Gessler opublikowała urocze nagranie Neny leżącej na pościeli. Wyznała, że dziewczynka skończyła już sześć miesięcy. Wśród zachwytów internautów nie brakło komentarza Magdy Gessler.

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku zeszłego roku doczekali się pierwszego dziecka. Od tamtej pory dumna mama bardzo chętnie publikuje na swoim profilu na Instagramie różne filmiki i zdjęcia przedstawiające Nenę. W odróżnieniu od wielu osób publicznych, Lara Gessler nie jest mamą, która ukrywa życie prywatne w mediach społecznościowych. 32-latka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi urokami macierzyństwa, pokazując je nie tylko z wyidealizowanej strony, ale również opowiadając o codziennych trudach opieki nad maleństwem.

Córka Lary Gessler skończyła pół roku

Tym razem Lara Gessler pokazała internautom nagranie malutkiej dziewczynki, leżącej na miękkiej pościeli. Ubrana w białą koszulkę w gwiazdki Nena uśmiecha się delikatnie i z zaciekawieniem wodzi wzrokiem za kamerą. Nie da się ukryć, że rośnie jak na drożdżach i jak zdradziła mama, skończyła już pół roku.

Ta maluszka kończy dziś sześć miesięcy! Dziękuję Piotrowi za najpiękniejsze pół roku w moim życiu

- podpisała nagranie.

Zobacz wideo Sandra Kubicka mówi, że przytyła. Pokazała, jak obecnie wygląda jej ciało

Lara Gessler zdradza, ile kilogramów przytyła po ciąży. Ma na to sposóbLara Gessler zdradza, ile kilogramów przytyła po ciąży. Ma na to sposób

Przypominamy, że w rozmowie z portalem Baby by Ann Lara Gessler zdradziła, że macierzyństwo jest super przygodą, która ją uszczęśliwia.

Uważam, że fajnie, że mam dziecko teraz, to jest dobry moment, fantastycznie wykorzystałam moje lata dwudzieste i kawałek trzydziestych, nigdy nie będę żałowała, że czegoś nie zrobiłam, bo naprawdę udało mi się wiele fajnych rzeczy. Nie mam też poczucia ograniczenia związanego z dzieckiem

- wyznała wówczas.

Urocze nagranie Neny spotkało się z dużym zainteresowaniem internautów. Zgodnie przyznali, że dziewczynka wygląda naprawdę słodko.

Cudowna i zawsze taka radosna
Uwielbiam tę gwiazdeczkę. Dużo zdrówka i pociechy
Wasze Słoneczko ma niesamowite spojrzenie. Cudowna
Jakaż ona piękna. Nie mogę się napatrzeć

- pisali.

Wśród komentujących nie zabrakło także dumnej babci. Pod nagraniem udzieliła się Magda Gessler, która wyznała, co myśli o rodzicielstwie Lary.

Nieskończenie kochany obrazek. Ukochane moje cudo. Lara jesteś najwspanialszą mamą, Piotrze a ty obłędnym tatą

- przyznała Magda Gessler.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska dodała wzruszający wpis. Jej córka skończyła 13 lat. "Jestem najdumniejszą mamą świata"

 
 
Więcej o: