Ida Nowakowska pozuje w ciążowej sesji zdjęciowej. "Taki piękny czas. Jestem wdzięczna za każdy moment"

Ida Nowakowska już niedługo powita swoje pierwsze dziecko. Już teraz odlicza dni do porodu. Wzięła nawet udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Ida Nowakowska spodziewa się dziecka. 30-latka przekazała wieść o stanie błogosławionym w dość nietypowy sposób. Podzieliła się z fanami radosną nowiną podczas wtorkowego wydania programu "Pytanie na śniadanie". Zdradziła, że jest już w szóstym miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska zrobiła sobie profesjonalną sesję ciążową

Ida Nowakowska już odlicza dni do momentu, kiedy zostanie mamą. Z tej okazji postanowiła wciąż udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, na której wyeksponowała ciążowy brzuszek. 30-latka podzieliła się z fanami efektami na swoim instagramowym profilu. Prezenterka TVP na tę okazję ubrała obcisłą suknię i związany na biuście top z bufiastymi rękawami.

Taki piękny czas... Jestem wdzięczna za każdy moment i za tyle wsparcia, które od Was dostaję

- pisze celebrytka pod klipem wideo.

 
 
Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Joanna Koroniewska pokazała córkę. 'Parcie na szkło wyssała z mlekiem matki'Joanna Koroniewska pozuje z mężem i córką. "Parcie na szkło wyssała z mlekiem matki"

Ida Nowakowska: Głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

Ida Nowakowska wielokrotnie powtarzała, że chciałaby zostać matką. Ostatnio w rozmowie z "Party" przyznała, że już od jakiegoś czasu stara się z mężem o pierwszego potomka. Dodała jednak, że macierzyństwo zostawia w rękach Boga i wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś

– mówiła Nowakowska. 

Kasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest też dziadek rokuKasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest także Donald Tusk. "Dziadek roku"

Przeczytaj także:

Więcej o: