Anna Samusionek zdradza plany zawodowe córki. "Nie jest to łatwa branża, ale widać, że jest w to mocno zaangażowana"

Córka Anny Samusionek jest tegoroczną maturzystką i ma już 19 lat. Ostatnio aktorka zdradziła jej plany na przyszłość. Okazuje się, że Angelika chce iść w ślady swojej uzdolnionej mamy.

Córka Anny Samusionek, Angelika Zuber-Samusionek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 19-latka chętnie pokazuje w sieci swoje pasje - gra na gitarze, jeździ konno, a także trenuje boks. Jakiś czas temu dziewczyna brała udział w reklamie znanej marki kosmetycznej. Efektami profesjonalnej sesji podzieliła się na Instagramie. 19-latka jest bardzo podobna do swojej mamy, choć jest pewien szczegół, który je od siebie odróżnia. Ania ma proste włosy, natomiast Angelika może pochwalić się burzą uroczych loków. 

 

Anna Samusionek o przyszłym zawodzie córki. "Nie jest to łatwa branża"

Anna Samusionek niedawno zdradziła, jakie plany na przyszłość ma jej córka. Okazuje się, że Angelika jest tegoroczną maturzystką. Przyznała, że dziewczyna jest w dość niekomfortowej sytuacji, bowiem aż półtora roku uczyła się online. Mimo to, wierzy, że córka świetnie poradzi sobie z egzaminem dojrzałości.

Wybiera się na produkcję filmową i telewizyjną także jest już pełna napięcia, bo za chwilę matura w dość szczególnej sytuacji po półtora roku nauki zdalnej. Nie będzie to łatwe, ale trzymam kciuki i wierzę w powodzenie

- powiedziała Anna Samusionek w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

49-latka podkreśliła, że zawsze będzie wspierać swoją córkę. 

Nie jest to łatwa branża, ale widać, że jest w to mocno zaangażowana. Także mam nadzieję, że się uda 

- przyznała aktorka. 

 

Katarzyna Glinka 'nie miała wyjścia'? Zabrała dziecko do pracy na plan zdjęciowy. 'Brawo za odwagę, by o tym powiedzieć'Katarzyna Glinka "nie miała wyjścia"? Zabrała dziecko do pracy na plan zdjęciowy. "Brawo za odwagę, by o tym powiedzieć"

 
 

Angelika nie miała łatwego dzieciństwa

Konflikt Anny Samusionek i jej byłego partnera Krzysztofa Zubera odbił się szerokim echem w mediach. Para rozstała się po trzech latach małżeństwa. Rozwód odbył się bez orzekania o winie, lecz aktorka już wcześniej twierdziła, że dochodziło wówczas do przemocy domowej, której była ofiarą. Para długo nie mogła znaleźć rozsądnego rozwiązania w kwestii sprawowania opieki nad córką. Dziewczynka chciała zostać przy ojcu, a matka walczyła o swoje jedyne dziecko. Para zdecydowała się nawet udać na terapię, lecz nie przyniosła ona zamierzonych rezultatów. W 2013 roku Angelika trafiła do domu dziecka, a później do rodziny zastępczej. Jakiś czas później zamieszkała z tatą i stopniowo odbudowywała kontakt z mamą. Teraz 19-latka utrzymuje dobre relacje zarówno z mamą, jak i z ojcem, o czym nie raz zapewniała na swoim Instagramie. 

 

Przeczytaj także:

Więcej o: