Kasia Tusk mówi o macierzyństwie. Fanki dziękują za szczerość i naturalność. "Trafne wnioski"

Kasia Tusk na swoim blogu nie tylko pokazuje modne stylizacje, lecz także dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Internauci są zachwyceni ostatnim wpisem Kasi i podpisują się pod nim obiema rękami.

Kasia Tusk: Dla prawdziwego obrazu ciąży i opieki nad małym człowiekiem nie ma przestrzeni w topowych magazynach

Kasia Tusk od lat z sukcesem prowadzi bloga "Make Life Easier". Jest także mamą pięknej córeczki. Coraz częściej na jej blogu pojawiają się nie tylko urocze stylizacje i niezbędne gadżety, lecz także tematy bliskie sercu każdej matki. Ostatnio Kasia w obszernym wpisie poruszyła temat macierzyństwa i ciąży

To pierwszy i pewnie ostatni taki wpis w tym roku

- podkreśliła na Facebooku i zdradziła nowy temat wpisu: Macierzyństwo w świecie mody. Inne niż kiedyś, bo w ogóle istnieje. 

Nieco więcej napisała o tym na Instagramie: 

To właściwie tylko potwierdzało teorię, że dla prawdziwego obrazu ciąży i opieki nad małym człowiekiem nie ma przestrzeni w topowych magazynach, że tych tematów nie da rady przedstawić tak, aby wpisywały się w kampanię reklamową Louis Vuitton, zestawienie produktów do makijażu od Sisley czy Chanel, sylwetek z pokazów Chloe czy relacji z wystawy nowoczesnego artysty. I to mimo tego, że kobiety w tak zwanym wieku rozrodczym stanowiły główną grupę odbiorców marek luksusowych.
 
Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo

Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fanki potwierdziły, że zgadzają się ze słowami Kasi. 

Piękny wpis, proszę o więcej!
Bardzo ciekawy wpis! O macierzyństwie jest mnóstwo stereotypów, tak jakby to był dziwnie niszowy temat. Mała urocza!
Dawno nie przeczytałam nic tak interesującego. Trafne wnioski.
Cudowny artykuł. Jestem mamą dwójki maluchów i rozumiem każde słowo, które napisałaś

- pisały internautki. 

Kim jest córka byłego premiera - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 

Przeczytaj także:

Więcej o: