Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz fanki. "Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety"

Ewa Chodakowska od kilku lat jest szczęśliwą żoną Greka Lefterisa Kavoukisa. Internauci coraz częściej pytają celebrytkę o powiększenie rodziny. Tym razem gwiazda skomentowała wypowiedzi fanów i wrzuciła do sieci dość mocne słowa.

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek. 39-latka ma miliony zwolenniczek na całym świecie. Aktywność trenerki w sieci sprawiła, że fani chętnie obserwują zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska: Moje ciało jest wizytówką mojego stylu życia

Ewa Chodakowska o macierzyństwie: Kochane kobiety, nie próbuję zastąpić dziecka psem

Ewa Chodakowska często dostaje pytania o to, kiedy zostanie matką. Trenerka nie lubi takich pytania i otwarcie mówi, że ta kwestia nie jest na niej normalna, a wręcz denerwuje ją. Ostatnio odniosła się do licznych pytań o macierzyństwo.

W odpowiedzi na zbulwersowane wiadomości o treści: "Zamiast dziecka kupiłaś sobie psa? Kiedyś pożałujesz". Swoje słowa kieruję przede wszystkim do kobiet, bo mężczyźni nie upominają mnie w tej kwestii... ciekawe dlaczego. Kochane kobiety, nie próbuję zastąpić dziecka psem. Po prostu nie mam dzieci. Po prostu mam psa. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Mam prawo nie mieć dzieci. I mam prawo - no i tu skandal - być i czuć się przy tym kobietą spełnioną. Podziwiam i chylę czoła przed każdą matką, co nie znaczy, że jest to jedyna droga.

- napisała na Instagramie Ewa Chodakowska.

Agnieszka Kaczorowska chwali swoją córkę. Internautka: Uwierz, mamy tak samo mądre dzieciAgnieszka Kaczorowska chwali swoją córkę. Internautka: Uwierz, mamy tak samo mądre dzieci

Dodała także, że każda kobieta ma prawo nie mieć dzieci, a bezdzietność nie oznacza tego, że jest niekompletna, bezwartościowa czy niewystarczająco kobieca.  

Pozwólmy kobietom o sobie decydować. Nie wybierajmy za nie, nie oczekujmy, żeby żyły tak, jakbyśmy tego chciały. Kobieta ma prawo nie mieć dzieci. I to nie znaczy, że jest niekompletna, bezwartościowa czy niewystarczająco kobieca. Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety. I tu postawię kropkę.

- dodała na koniec.

Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz fanki. 'Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety'Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz fanki. 'Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety' Instagram, screen: @chodakowskaewa

Joanna Koroniewska pokazała córkę. 'Parcie na szkło wyssała z mlekiem matki'Joanna Koroniewska pozuje z mężem i córką. "Parcie na szkło wyssała z mlekiem matki"

Internautka: Dzieci pojawiają się z miłości

Ostatnio jedna z obserwatorek zasugerowała, że chciałaby zobaczyć ciało Ewy, która urodziła trójkę dzieci. Dodała, że sama urodziła również trójkę dzieci i wygląda naprawdę rewelacyjnie.

Mam troje dzieci i wyglądam super, ale chodzi o Ciebie, żebyś ty pokazała się, tak jak teraz pokazujesz się po urodzeniu trójki dzieci

- napisała internautka. Trenerka błyskawicznie odpowiedziała jej: 

Nie planuje dzieci.

Mimo to, obserwatorka dalej drążyła temat i przyznała, że nieplanowanie dzieci wynika z egoizmu do siebie i swojego partnera. 

Kochanie, nie planujesz dzieci? Czyżby nie było ich w planie twojego życia? Dzieci pojawiają się z miłości. Nie da się czasami do końca zaplanować wszystkiego. Nawet jeśli nie możesz mieć dzieci lub twój partner (bo wątpię, że nie planujesz, byłabyś wtedy cholerną egoistką dla siebie i twojego partnera). Są inne rozwiązania, aby jednak te plany zmienić kiedyś, bo będziesz przepiękną mamą i spełnioną do granic kobietą

- dodała fanka. 

Zaraz później Chodakowska opublikowała na swoim InstaStories słowa, które powinna zrozumieć każda kobieta. 

Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety.

Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz fanki. 'Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety'Ewa Chodakowska odpowiedziała na komentarz fanki. 'Dobrowolna bezdzietność to też wybór i prawo każdej kobiety' Instagram, screen: @chodakowskaewa

Przeczytaj także:

Zofia Zborowska zdradziła, ile ważyła przed ciążą i jak jest teraz. 'Wpędzało mnie to w paranoje i notoryczne kompleksy'Zofia Zborowska zdradziła, ile ważyła przed ciążą, a ile waży teraz. "Wpędzało mnie to w paranoje"

Więcej o: