Emily Ratajkowski pozuje w bikini. "Dziewczyno, jakim cudem twoje ciało tak wygląda miesiąc po ciąży?"

Emily Ratajkowski 8 marca została mamą. Teraz modelka pokazała na Instagramie, jak wygląda jej ciało w bikini. Fani nie dowierzają, że ciało kobiety może prezentować się tak dobrze miesiąc po ciąży.

Emily Ratajkowski, jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, urodziła dziecko 8 marca. 

Sylvester Apollo Bear przybył na ziemię. Urodził się 8 marca 2021 roku, najpiękniejszego, pełnego miłości poranka w moim życiu

 - ogłosiła wówczas na Instagramie. 29-letnia modelka jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio Emily Ratajkowski zaskoczyła wszystkich. Udostępniła na nagraniu na Instagramie filmik, na którym prezentuje swoją sylwetkę.

 

Internautki zdziwione: Naprawdę ciało miesiąc po ciąży może tak wyglądać?

Fanki nie kryły w komentarzach zaskoczenia tym, jak prezentuje się sylwetka modelki, która zaledwie miesiąc temu urodziła dziecko. Niektórzy uważają, że to nagranie sprzed ciąży. Nie mogą uwierzyć, że 29-letnia modelka tak szybko wróciła do idealnej formy. 

Dziewczyno, jakim cudem masz takie ciało miesiąc po porodzie?
Wow każda mama chciałaby tak wyglądać po ciąży.
Czy Ty przypadkiem nie urodziłaś dziecka miesiąc temu?!
Nie mogę uwierzyć, że dopiero co urodziłaś.
Masz niesamowitą sylwetkę.
To niewiarygodne, że tak szybko wróciłaś do takiej figury.

- skomentowali.

Też jesteście pod wrażeniem? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo Leki przeciwbólowe w trakcie porodu. Czy z nich korzystać? Jak się przygotować?

Niedawno kolejne dziecko urodziła także polska gwiazda Monika Mrozowska, która postanowiła wypowiedzieć się na temat swojej sylwetki po ciąży. "Dwa i pół miesiąca temu po raz kolejny zostałam mamą, ale nadal to jak się czuję oraz ile czasu sobie poświęcam, jest dla mnie szalenie ważne. Moja figura nie wygląda tak, jak rok temu. Mam zdecydowanie większy biust, który jest moim atutem w dużo mniejszym rozmiarze. Dlatego podkreślam to, co lubię w tej chwili u siebie najbardziej, czyli szczupłe nogi oraz całkiem niezłą talię. Jestem "młodą" mamą, ale w dalszym ciągu pracuję. Cieszę się, że mieszkam w centrum miasta, ale kocham uciekać od czasu do czasu na wieś" - napisała. Zobacz:  Monika Mrozowska o sylwetce po ciąży: Moja figura nie wygląda tak, jak rok temu

Więcej o: