Monika Mrozowska o sylwetce po ciąży: Moja figura nie wygląda tak, jak rok temu

Monika Mrozowska jest mamą na cały etat. Teraz w obszernym wpisie na Instagramie zdradza, że jej figura po ciąży uległa znacznej zmianie. Mimo to, uwielbia swoją podkreśloną talię i szczupłe nogi.

Monika Mrozowska o swojej figurze po ciąży: Mam zdecydowanie większy biust

Monika Mrozowska prawie trzy miesiące temu urodziła swoje czwarte dziecko. Ostatnio w szczerym wpisie na Instagramie przyznała, że jej figura wciąż nie jest tak idealna, jak rok temu. Warto dodać, że ciało każdej kobiety po ciąży jest naprawdę piękne. 40-latka podkreśliła, że jej biust znacznie się powiększył.

Dwa i pół miesiąca temu po raz kolejny zostałam mamą, ale nadal to jak się czuję oraz ile czasu sobie poświęcam, jest dla mnie szalenie ważne. Moja figura nie wygląda tak, jak rok temu. Mam zdecydowanie większy biust, który jest moim atutem w dużo mniejszym rozmiarze

- napisała gwiazda "Rodziny zastępczej".

W dalszej części zdradziła, że jest coś, co bardzo lubi w swoim ciele. Okazuje się, że są to szczupłe nogi i podkreślona talia. Mimo licznych obowiązków macierzyńskich 41-latka nie zrezygnowała z pracy zawodowej. 

Dlatego podkreślam to, co lubię w tej chwili u siebie najbardziej, czyli szczupłe nogi oraz całkiem niezłą talię. Jestem "młodą" mamą, ale w dalszym ciągu pracuję. Cieszę się, że mieszkam w centrum miasta, ale kocham uciekać od czasu do czasu na wieś.
 

Ida Nowakowska prezentuje ćwiczenia dla ciężarnych.Ida Nowakowska proponuje ?bardzo łatwe? ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Fanka: "Chyba by mnie rozerwało na pół"

Monika Mrozowska miewa gorsze chwile

Monika Mrozowska nie może narzekać na brak obowiązków w życiu prywatnym. 40-latka jest mamą czwórki dzieci więc śmiało możemy nazwać ją mamą na "cały etat". Ostatnio opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym możemy przeczytać o smutku, który towarzyszy jej czasem oraz o życiowych problemach. 

To nie jest wcale tak, że w moim życiu nie dzieje się nic złego, smutnego, strasznego i dołującego. Dzieje się! Ale to ode mnie zależy, czy zacznę wpadać w tę czarną dziurę przygnębienia, nakręcać się, karmić żalem, czy każdego dnia będę chwytać się (czasami desperacko) tych momentów, które są dobre

- zaczęła Mrozowska.

W dalszej części przyznała, że szczęście i porażkę dzieli naprawdę cienka granica. Dodała, że niespodziewane działania mogą wyprowadzić nas ze strefy komfortu. 

Z doświadczenia wiem, że między poczuciem totalnego szczęścia, a totalnego bagna jest bardzo cieniutka granica. Bardzo. Wystarczy, że wydarzy się coś, na co totalnie nie byliśmy przygotowani. Coś, co wyrzuci nas daleko na out wymoszczonej strefy komfortu. Niektórzy nie mają wtedy siły, żeby do niej wrócić, a mnie dają kopa w tyłek takie obrazki i cały album podobnych, zapisanych na twardym dysku.
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Monika Mrozowska podzieliła się treningiem jogi
Więcej o: