Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z synem. Ale wyrósł! Fanka pyta: To chłopczyk czy dziewczynka?

Małgorzata Socha przebywa z dziećmi na słonecznej Teneryfie. Aktorka poświęca dzieciom mnóstwo uwagi i organizuje im interesujące zabawy.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski od dwunastu lat są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. 40-latka mimo licznych obowiązków macierzyńskich nie zrezygnowała z udziału w kultowych produkcjach filmowych i reklamach. Socha często chwali się zdjęciami z planu w mediach społecznościowych. Pod koniec marca aktorka zdecydowała się, aby wyjechać wraz z rodziną do słonecznej Hiszpanii, a dokładniej na Teneryfę. 

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z synem

Małgorzata Socha chętnie pokazuje na Instagramie, jak spędza swój wolny czas z dziećmi. Okazuje się, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" wymyśla naprawdę ciekawe i kreatywne zabawy, takie jak: składanie telefonów z papieru, wspinanie po górach, gotowanie potraw czy beztroską zabawę na plaży. Ostatnio na plaży grała z synkiem w badmintona. 

Mój mały sportowiec

- napisała pod zdjęciem. 

 

Jedna z obserwatorek zapytała:

To chłopczyk czy dziewczynka?

Małgosia nie odpowiedziała na komentarz, jednak obserwatorzy szybko zareagowali na dociekliwą internautkę i odpowiedzieli, że przecież 41-latka dodała hasztagi, które jednoznacznie wskazują na to, że jest to synek aktorki.

Małgorzata Socha o rodzinie

Małgorzata Socha co raz odnotowuje kolejne sukcesy zawodowe, jednak otwarcie mówi, że największe szczęście daje jej rodzina. Wyznała, że zawsze zależało jej, aby mieć rodzinę. 

Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu. Mam 40 lat, jestem spełniona jako mama, jako żona i jako aktorka

- powiedziała Socha w wywiadzie dla "Viva.pl". 

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zdradziła także, że w codziennych obowiązkach oraz przy opiece nad dziećmi zawsze może liczyć na pomoc swojej mamy, Bożeny. 

My się bardzo kochamy, ale jesteśmy do siebie bardzo podobne i wiemy, że nie wytrzymałybyśmy ze sobą zbyt długo. Ani ona, ani ja nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, że mogłybyśmy mieszkać pod jednym dachem. Żadnej z nas nie wyszłoby to na dobre. Bardzo lubię, kiedy nas odwiedza […] Ale lubię też ten moment, kiedy wraca do siebie

- dodała Socha. 

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci
Więcej o: