Anna Lewandowska od roku stosuje metodę Marie Kondo. Pokazała, czym bawią się jej córki

Anna Lewandowska ostatnio pochwaliła się w sieci wnętrzem pokoju swojej starszej córeczki Klary. Zdradziła, że inspiruje się metodą Marie Kondo. Trzeba przyznać, że pokoik dziewczynki jest naprawdę ciekawy.

Anna Lewandowska chętnie pokazuje fanom wnętrze swojego domu w Niemczech. Niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim tarasem. Jakiś czas temu żona Roberta Lewandowskiego pokazała prywatną siłownię oraz przestronny salon. Teraz możemy zobaczyć pokój starszej córeczki Klary. 

Anna Lewandowska pochwaliła się wnętrzem pokoju Klary 

Anna Lewandowska opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie pokoju Klary. Okazuje się, że jest on bardzo przestronny. Na pierwszy rzut oka widać, że jest tam mało zabawek. Dominuje tu głównie szary kolor. Przy samym łóżku dziewczynki stoi piękny fotel z białą poduszką. Klara korzysta z praktycznego łóżka, które rośnie wraz z dzieckiem i korzysta się z niego od niemowlaka. Ściana pokryta jest uroczą tapetą w kropeczki. W pokoju jest bardzo mało mebli, choć uwagę zwraca półeczka z książeczkami i dwie lampeczki w kształcie balonów. Czterolatka posiada w pokoiku duży domek dla lalek, minikuchnie i kolekcję maskotek.

Zastanawiam się, kto bardziej kocha króliczki - mama czy dzieci. Od urodzenia stawiam na zabawki - te rozwojowe i przyjazne środowisku

- napisała pod zdjęcie Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała pokój KlaryAnna Lewandowska pokazała pokój Klary Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Ania zdradziła, że od jakiegoś czasu gustuje w minimalizmie i inspiruje się znaną metodą Marie Kondo, która jest japońską autorką książki "Magia sprzątania" oraz gospodynią różnych programów telewizyjnych. Kondo zaleca, aby pozbywać się z domu wszystkich zbędnych rzeczy i stawiać na same minimalistyczne rozwiązania.

Od roku stosujemy w domu metodę Marie Kondo (jesteśmy w dalszym ciągu w procesie zmian). Minimalizm, przemyślane zakupy, zabawki dla dzieci przyjazne środowisku, zabawki rozwojowe.

Zabawki dziewczynek wyglądają na takie, które wykonane są z przyjaznych dla środowiska materiałów takich jak: papier, tektura czy drewno. A wam, jak się podoba pokój Klary Lewandowskiej?

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę
Więcej o: