Klaudia Halejcio zdradza imię dziecka. "Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał"

Klaudia Halejcio już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz zdradza jego imię i płeć.

Klaudia Halejcio jest polską aktorką młodego pokolenia. 30-latka niedawno w jednym z wywiadów wyznała, że jej obecny partner ma na imię Oscar i jest biznesmenem. Para oczekuje właśnie na narodziny swojego pierwszego dziecka. Celebrytka od kiedy tylko podzieliła się z fanami tą radosną nowiną, chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych i opowiada o codzienności przyszłej matki. Teraz zdradza imię swojej córeczki. Okazuje się, że zainspirowała ją książka Henryka Sienkiewicza - "W pustyni i w puszczy". 

Klaudia Halejcio o imieniu dziecka

Klaudia Halejcio już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Teraz w rozmowie z "Party" zdradza imię dziecka. Celebrytka powiedziała, że nie była to łatwa decyzja, bowiem starała się, aby imię oczarowało zarówno ją, jak i partnera.

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel

- wyznała Halejcio.

Aktorka stwierdziła, że planuje w przyszłości nadać swojemu synkowi imię Stanisław. Dzięki temu stworzył duet, podobny do tego z powieści Sienkiewicza. Celebrytka przyznała, że lektura ta była jej jedną z ulubionych. 

 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie w ciąży i po. 'Była Fiona. Nie ma Fiony'Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie w ciąży i po. "Była Fiona. Nie ma Fiony"

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie
Więcej o: