Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z rodziną. Fanka o dzieciach: Wow, jakie już duże!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podobnie jak większość gwiazd, zdecydowali się na wakacje w ciepłych krajach. 38-latka chętnie relacjonuje ten błogi czas na Instagramie. Pokazała nawet zdjęcie z dziećmi.

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie szczególnie zapamiętali ją z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". 38-latka jakiś czas temu wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała wówczas obecnego męża Marcina Hakiela. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - dwunastoletniego Adama i ośmioletnią Helenę. Teraz rodzina przebywa na słonecznych wakacjach na Dominikanie. Kasia 

Katarzyna Cichopek pochwaliła się rodzinnym zdjęciem

Do tej pory para rzadko publikowała w mediach społecznościowych wizerunek swoich dzieci. Ostatnio się to jednak zmieniło. 38-latka coraz częściej pokazuje w sieci fotografie z Adamem i Helenką. Teraz za sprawą urlopu, Kasia pochwaliła się uroczą rodzinną fotografię na tle palm, na której pozuje wraz z mężem i pociechami. Marcin i dzieci aktorki odwróceni są tyłem i wszyscy trzymają się za ręce. Fani zwrócili uwagę na to, że syn dogania posturą rodziców. Czyżby dwunastolatek niedługo przerósł własną mamę?

 

Fanka: Dopiero co pani hasała na parkiecie, gdzie narodziła się miłość do pana Marcina

Obserwatorzy chętnie skomplementowali egzotyczny kadr. Większość z nich stwierdziła, że para wraz z dzieci tworzą naprawdę świetną rodzinę. 

Wspaniali jesteście.
Rodzina to siła! Pozdrawiam.
Ale super! Rodzinka w komplecie.
Jesteście naprawdę fajną rodziną!

- pisali internauci. 

Część z nich była wyraźnie zaskoczona, że Adam i Helenka już tak wyrośli. 

Dopiero co pani hasała na parkiecie, gdzie narodziła się miłość do pana Marcina, a tutaj owoce tej miłości i to już tak duże. Szok!
Ale dzieci ci urosły. Po nich widać, jak czas nieubłaganie płynie!
Wow, jakie już duże

- uznali obserwatorzy. 

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.