Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie brzucha. "Po urodzeniu dziecka wyglądasz pięknie"

Małgorzata Rozenek ostatnio pochwaliła się w sieci fotografią z porannego treningu. Fani błyskawicznie skomplementowali sylwetkę mamy małego Henia.

10 czerwca minie rok odkąd na świat przyszedł trzeci syn jeden z najpopularniejszej pary polskiego show-biznesu - Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Tuż po urodzeniu pociechy, Małgosia niemal całkowicie oddała się opiece nad Heniem. Mimo tego nie zaniedbała swoich obowiązków zawodowych. Celebrytka od połogu mocno wzięła się za powrót do formy sprzed ciąży i zaczęła wówczas ćwiczyć pod okiem trenerki Lidii Wierzbowskiej, z którą zna się od lat. Niedawno żona Radosława Majdana wzięła udział w autorskim programie "Rozenek cudnie chudnie" emitowanym na antenie TVN Style, gdzie przeszła niebywałą metamorfozę. Teraz prezentuje zdjęcie swojej wysportowanej sylwetki.

Małgorzata Rozenek prezentuje sylwetkę po porannej jodze

Małgorzata Rozenek ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała swoje ciało po ciąży. Efekty diety i ciężkich treningów widać gołym okiem. Teraz każdą wolną chwilkę celebrytka poświęca na aktywność fizyczną. Małgosia opatrzyła zdjęcie hasztagiem, który wskazuje na to, że jest świeżo po porannej jodze. 

#morningyoga #namaste

- napisała pod zdjęciem.

 

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie, na którym nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Zdradził ją biustZofia Zborowska pokazała zdjęcie, na którym nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Zdradził ją biust

Fanka: Masz znakomitą figurę i jesteś piękną kobietą

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Fani są zachwyceni sylwetką Małgosi i twierdzą, że wygląda naprawdę rewelacyjnie. Większość z nich jest wyraźnie zaskoczona tak wczesnymi godzinami treningów. Małgorzata Rozenek wyznała jednej z obserwatorek, że jej nawyki zmieniły się odkąd została matką

Patrzę na panią i uważam, że jest pani piękną kobietą, a także spełnioną i szczęśliwą.
Najpiękniejszego nie widać - serce
Joga jest mega! Polecam wszystkim. Dla mnie trochę za wcześnie.
Małgosiu, świetnie wyglądasz.
Jak po urodzeniu dziecka wyglądasz pięknie. Masz znakomitą figurę i jesteś piękną kobietą.

Jedna z fanek zasugerowała, że poranki tylko dla siebie to owocne, kiedy pociechy smacznie śpią. Dodała, że taką ciszę może zaburzyć jedynie głos dzieci, które są spragnione zabawy.

Poranki dla siebie są najlepsze i ta cisza, kiedy dzieci śpią. No chyba, że ciszę przerywa domowy zwierz domagający się pieszczot

- przyznała internautka. 

 

Przeczytaj także:

Agnieszka Kaczorowska szczerze o macierzyństwie. Miała gorsze chwile. 'Wracałam ze łzami w oczach'Agnieszka Kaczorowska szczerze o macierzyństwie. "Wracałam ze łzami w oczach"

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? „Tyłek mogę wypracować, albo zoperować”
Więcej o: