Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie w ciąży i po. "Była Fiona. Nie ma Fiony"

Barbara Kurdej-Szatan jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Aktorka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych. Ostatnio przyznała, że jej sylwetka wróciła do stanu sprzed ciąży. Fani chętnie skomplementowali zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Internauci cenią ją za niezwykłą naturalność i otwartość.

Barbara Kurdej-Szatan o sylwetce po ciąży: Kobiety - mamy tę moc

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem, na którym pokazała, jak jej ciało zmieniło się na przestrzeni ostatnich miesięcy. 

Kobiety - mamy tę moc. To właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy. Była Fiona, nie ma Fiony

- napisała Basia pod zdjęciem. 

 

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie, na którym nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Zdradził ją biustZofia Zborowska pokazała zdjęcie, na którym nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Zdradził ją biust

Fanka: To też zasługa dobrych genów

Basia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie aktorki wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Fani komplementowali wygląd gwiazdy "M jak miłość". Jedna z internautek zapytała oznajmiła, że już niedługo sama urodzi i ma nadzieję, że tak jak Basia, szybko wróci do formy sprzed ciąży. Internautki podzieliły się swoimi doświadczeniami. 

Piękna! Moja córeczka zaraz skończy 10 miesięcy, a ja cały czas karmie piersią. Na początku waga spadała, a teraz idzie w górę!
Urodziła dokładnie w tym samym terminie, ale jeszcze jestem Fioną. Zaczęłam trenować i mam nadzieję, że jednak wrócę do swojej normalnej formy.
Wyglądasz pięknie! Rodzę za 2-3 tygodnie. Mam nadzieję, że szybko uda mi się wrócić do formy sprzed ciąży. Teraz czuje się jak słoń, dla którego założenie skarpetek jest wyzwaniem, a zawiązanie butów misją nie do zrealizowania.
Dokładnie, to jest magia! Tylko my kobiety mamy taką moc.
Pani Basiu, zarówno na pierwszym, jak i na drugim zdjęciu wygląda pani rewelacyjnie

- pisali fani. 

Jedna z obserwatorek dodała żartobliwy komentarz nawiązujący do opisu Basi:

Była Fiona - jest Henio.

Inna internautka stwierdziła, że aktorka szybko wróciła do formy sprzed ciąży, bowiem ma po prostu dobre geny. 

Moim zdaniem to też zasługa dobrych genów.

Matka Polka z Niemiec: Mam żal do polskich lekarzy. Moja córka nie mówiła w wieku dwóch latMatka Polka z Niemiec: Mam żal do polskich lekarzy. Moja córka nie mówiła w wieku dwóch lat

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy
Więcej o: