Monika Mrozowska karmi piersią na dworze. Fanka: Mleka nie będziesz miała

Monika Mrozowska niedawno urodziła swoje czwarte dziecko. Teraz gwiazda "Rodziny zastępczej" publikuje zdjęcie, na którym widać, że karmi Lucjana w miejscu publicznym. Dzięki temu udowadnia, że każda matka ma do tego prawo. Fanki podzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią.

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci: Karoliny, Jagody i Józefa. Niedawno gwiazda "Rodziny zastępczej" powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Syn ma na imię Lucjan i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Radosną nowiną podzielił się z fanami partner aktorki, który za pośrednictwem Instagrama opublikował urocze zdjęcie malca.

Monika Mrozowska publicznie karmi swoje dziecko

Monika Mrozowska chętnie zamieszcza urocze zdjęcia z dziećmi i zabiera głos w kwestiach macierzyńskich. Odkąd tylko urodził się Lucjan, gwiazda "Rodziny zastępczej" regularnie pokazuje w mediach społecznościowych nowinki z pierwszych dni życia malca. Ostatnio zdradziła, że wspólnie z Lucjanem, przyjaciółkami i ich dziećmi wybrali się na spacer do Łazienek Królewskich w Warszawie. Monika i jej koleżanka są świeżo upieczonymi mamami i w dalszym ciągu karmią piersią swoje dzieci. Podczas spaceru dzieci zgłodniały, a matki karmiące nie miały żadnego problemu z tym, aby nakarmić je na łonie natury. Cała sytuacja została sfotografowana. 

 

Fanka o karmieniu na dworze: Dostałam zatoru w piersi

Pod zdjęcie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki podzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią. Trzeba przyznać, że są naprawdę ciekawe i pouczające. 

Dziewczyny uważajcie! Też tak karmiłam piersią, bo wydawało mi się, że temperatura jest ok. Potem dostałam zatoru w piersi.
Matki karmiące! Cudownie. U mnie droga mleczna trwa już 2 lata i końca nie widać. Uwielbiam te chwile.
Aż mi się teściowa przypomniała: Schowaj te cycki, na dworze się nie karmi, bo mleka nie będziesz miała

- pisały obserwatorki.

Mrozowska o hejcie w sieci. "Nie jest mi miło, ale staram się to ignorować"

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją prawie 140 tysięcy osób. Niestety popularność wiążę się także z krytyką, która w ostatnim czasie szczególnie dotyka celebrytów. Aktorka wyznała, że doświadczyła go osobiście. 

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: "Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem", nie jest mi miło, ale staram się to ignorować

- przyznała gwiazda "Rodziny zastępczej".

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Monika Mrozowska podzieliła się treningiem jogi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.