Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie z synem. Widać ciążowe krągłości. Fanka: To się nazywa pełnia życia

Aleksandra Szwed pozuje na wielkanocnym zdjęciu z synem. Przy okazji widać ciążowe krągłości. Fani mają jednak pewne wątpliwości.

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie z synem

Aleksandra Szwed ostatnio opublikowała na Instagramie urocze wielkanocne zdjęcie z synkiem, który poszukiwał prezentów od wielkanocnego zajączka. Aktorka ostatnio podzieliła się z fanami informacją o ciąży w dniu 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Radosna nowina zdezorientowała fanów. Niektórzy mieli co do tego liczne wątpliwości. My zwracamy uwagę na ciążowe krągłości zaprezentowane na ostatniej fotografii. Mimo tego, że aktorka zasłoniła brzuch chustą, to da się dostrzec brzuch, który jest sporych rozmiarów.

Wczorajsze polowanie na prezenty od zająca ukryte w ogrodzie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo

- napisała aktorka pod świątecznym postem.

 

Fani mają jednak wątpliwości dotyczące ciąży

Mimo tego, że gwiazda "Rodziny zastępczej" zamieściła zdjęcie, na którym ewidentnie widać ciążowe krągłości, to fani zastanawiają się, czy to na pewno prawda. Części z nich zaczęła jednak gratulować aktorce. Jeszcze inni spekulowali, czy może zdjęcie nie zostało przypadkiem zrobione w 2015 roku, kiedy to Szwed wówczas była w ciąży z synkiem Borysem. 

Po opisie wnioskuję, że to nie żart, gratulacje!
W razie „w” gratuluję, ale zobaczę jutro, czy to prawda.
Gdyby nie to, że wstawiasz zdjęcia co kilka dni, to może byśmy uwierzyli

- pisali internauci. 

Jedna z obserwatorek stwierdziła pod najnowszym zdjęciem, że teraz Ola osiąga pełnie życia. 

To się nazywa pełnia życia!
 

Aleksandra Szwed jest w ciąży. Gwiazda 'Rodziny zastępczej' pokazała ciążowe krągłości. 'Wiosną brzuchy rosną'Aleksandra Szwed jest w ciąży. Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazała ciążowe krągłości. "Wiosną brzuchy rosną"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie
Więcej o: