Zofia Zborowska pokazała zdjęcie, na którym nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Zdradził ją biust

Zofia Zborowska pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Zdradziła jednak, że zmiany w wyglądzie zauważył wówczas jej fryzjer - Kamil Pecka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo powitają na świecie swoje pierwszego dziecko. O ciąży Zborowskiej plotkowano już od jakiegoś czasu, jednak para nie odnosiła się do tych licznych sugestii. Teraz znany siatkarz i popularna aktorka podzielili się z fanami radosną nowiną na swoich profilach na Instagramie. Każde z nich opublikowało zabawne zdjęcie, na którym zamieścili rebus. Andrzej trzyma dwa woreczki z napisem "Ice", a jego żona stoi obok i wskazuje na ciąży brzuch. Internauci szybko podali rozwiązanie zagadki.

Zofia Zborowska o tym, co zdradziło, że jest w ciąży 

Zofia Zborowska ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie z mamą, aktorką Marią Winiarską z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Przy okazji zdradziła, że to pierwsza zorganizowana sesja w trójkę, na której była jeszcze jedna osoba poza nią wiedziała, że jest w ciąży. Okazuje się, że fryzjer gwiazd, Kamil Pecka już wcześniej zauważył zmiany w wyglądzie Zosi. 

Nasza pierwsza sesja w trójkę, ale nikt na planie (poza mną) o tym nie wiedział... A nie! Kamil Pecka wypalił, jak zobaczył mój biust: Zośka, a Ty nie jesteś w ciąży ?! A ja w odpowiedzi się tylko głupio uśmiechnęłam #biustzdradziłjakopierwszy

- napisała na Instagramie żona Andrzeja Wrony. 

 

Monika Mrozowska zdradza, że miewa gorsze dni. 'Między poczuciem szczęścia, a bagna jest bardzo cieniutka granica'Monika Mrozowska o gorszych dniach. "Między poczuciem szczęścia, a bagna jest bardzo cieniutka granica"

Zofia Zborowska o tym jak czuje się w ciąży. "To nie jest stan cukierków, bąbelków i baloników"

Zofia Zborowska ostatnio nagrała filmik na InstaStories, w którym zdradziła swoje przemyślenia dotyczące ciąży. Przyznała, że ten czas nie jest dla niej tak pozytywny, jak inni kreują go w sieci. 

Jak dla mnie to nie jest stan cukierków, bąbelków, baloników, full make-upu i czucia się jak błogosławiony motylek. Nie.

Aktorka dodała, że od ogłoszenia stanu błogosławionego przybyło jej sporo nowych obserwatorów na Instagramie. Podzieliła się z fanami opinią o tzw. Insta-matkach

Mam nadzieję, że jest nas więcej czujących się podobnie, bo jak obserwuję co niektóre osoby, to sobie myślę wow, chciałabym tę ciążę tak znosić... No nie było mi dane. Także wracam do jedzenia i oglądania serialu.

Na koniec podziękowała za wszystkie gratulacje i życzyła wszystkim dużo zdrowia. 

 

Agnieszka Kaczorowska o problemach z pokojem dla dziecka. Fanka: Ludzie gnieżdżą się w kawalerkach z dziećmiAgnieszka Kaczorowska o problemach z pokojem dla dziecka. Fanka: Ludzie gnieżdżą się w kawalerkach z dziećmi

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Przeczytaj także:

Więcej o: