Małgorzata Rozenek opowiada o spaniu z dziećmi. "Wszyscy weszli nam na głowę"

Anna Lewandowska ostatnio opowiedziała fanom, jak to jest ze spaniem u Klary i Laury. Małgorzata Rozenek również postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami.

Małgorzata Rozenek: Henryk nic nie uważa, tylko sobie śpi jak chce

Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała fotografie ze starszą córką, która wykonała w łóżku. Trenerka zapytała innych rodziców, jak reagują, gdy ich pociechy przychodzą w nocy do łóżka. Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają spać z rodzicami, zwłaszcza gdy przyśni im się jakiś koszmar.

Czy Wy śpicie ze swoimi dziećmi? Jak reagujecie, kiedy regularnie odwiedzają Was w nocy? Wspinacie się na wyżyny rodzicielskiej asertywności czy asertywność dzieciaków zazwyczaj wygrywa?

- pytała fanów. 

Na pytanie żony Roberta Lewandowskiego odpowiedziała m.in. Małgorzata Rozenek. Celebrytka przyznała, że w łóżku jej i Radosława czasem bywa dość tłoczno.

Nie tylko z dziećmi, ale jeszcze z psami. Wszyscy weszli nam na głowę (...) Do nas, nad ranem, jeszcze przychodzi nasz średni - od 9 miesięcy, na przytulanie. George (buldog ang.) w ogóle uważa, że to jest jego łóżko. Henryk nic nie uważa, tylko sobie śpi jak chce. Panny prosie (buldożki francuskie) przychodzą rano i my z Radziem gdzieś po kątach, w nogach, poupychani dziwimy się, że jesteśmy niewyspani. No ludzie, a jak mnie mąż zapytał: "Może jeszcze bliźniaki?", to przyrzekam, że prawie go pobiłam

- napisała Gosia.

Szanuję

- opowiedziała Lewa.

 

Sałatka warstwowaSałatka wielkanocna: z szynką konserwową, warstwowa, jarzynowa bez majonezu. Przełam tradycję

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Henio, synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, gaworzy
Więcej o: