Najpiękniejsze życzenia na Wielkanoc. Życzenia śmieszne, oficjalne i pasujące do przesłania SMS-em

Wielkanoc to szczególne święta w kalendarzu. To nie tylko czas radości z powodu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, lecz także czas spotkań rodzinnych. Jakie życzenia na Wielkanoc sprawdzą się najlepiej?

Najpiękniejsze życzenia na Wielkanoc.

Przygotowaliśmy różne życzenia na Wielkanoc. Wśród naszych propozycji znajdziecie religijne życzenia na Wielkanoc, oficjalne życzenia na Wielkanoc, zabawne życzenia na Wielkanoc oraz takie pasujące do przesłania komuś krótką wiadomością SMS.

Życzenia na Wielkanoc. Religijne

Niech Zmartwychwstały Jezus umocni nas w świętości.Miłością i nadzieją napełni nasze serca.Niech utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem,życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią.Oby w naszych sercach zawsze był widocznyblask nadziei Zmartwychwstania.
Wielkanoc to czas nadziei,czas odnawiania się wiary w Miłosierdzie Boże i dobro drugiego człowieka.Z całą rodziną pragnę życzyć Ci, by nadchodzące dni przyniosły Ci mnogość łask, pokoju i miłości.Niech radość ze Zmartwychwstania Chrystusa wypełni Twoje serce i duszę,byś w kolejną wiosnę wkroczył pełen wiary i siły.

Życzenia na Wielkanoc. Śmieszne

Nie mam daru do pisania,a tym bardziej do składaniażyczeń miłych i serdecznych,a do tego pożytecznych,tak więc teraz tutaj stądżyczę Wam Wesołych świąt
Z okazji Świąt Wielkiej Nocyzdrowia, wszelkiej pomyślności orazsukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.Samych radości,Kolorowych jajeczek,Białych owieczek,Uśmiechu bez likuI bakalii w serniku,Kiełbaski tłuściutkiejI atmosfery milutkiej

Życzenia na Wielkanoc. Idealnie do przesłania SMS-em

Beczy w trawie baraneczek,nawołując wniebogłosy:Życzę zdrowia i radościWam z okazji Wielkiej NocyI dyngusa mokrutkiego,By Wam szczęście dopisało,By rodzinne były święta,By wam nic nie brakowało.
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.Radosnego wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodzinyi przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”.
Zobacz wideo Wielki test jajek. Który przepis najbardziej przypadł nam do gustu?

Życzenia na Wielkanoc. Oficjalne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnychskładam wiosenne życzenia,aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach,rodzinach i domach zagościła radość, spokóji wielka nadzieja odradzającego się życia.
Szanowni Państwo,z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha, wielu radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz Wesołego Alleluja!
Więcej o: