Maffashion o początkach ciąży. "Straciłam równowagę w nogach i dwa razy uderzyłam o ścianę"

Maffashion ostatnio w serwisie "Baby by Ann" udzieliła obszernego wywiadu o macierzyństwie, w którym wróciła wspomnieniami do czasu ciąży.

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska od lat cieszy się ogromną popularnością w polskim show-biznesie. Blogerka niedawno została mamą. Swoją ciążę potwierdziła na miesiąc przed samym porodem. Media spekulowały o tym już kilka tygodni wcześniej i co raz publikowały zdjęcia, na których widać  było ciążowe krągłości. Teraz Julia mimo nowych obowiązków nie straciła kontaktu z fanami. Często odpowiada na ich pytania, jak wrócić do formy sprzed ciąży, czy zdradza tajniki łączenia pracy z macierzyństwem. Widać, że Maffashion świetnie odnajduje się w roli mamy.

Maffashion opowiada co poczuła, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży

Maffashion zdradziła, jakie uczucia towarzyszyły jej w momencie, kiedy dowiedziała się o tym, że niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Przyznała, że ta informacja sprawiła, że dosłownie na moment straciła kontrolę nad własnym ciałem.

Ta ciąża była planowana. Ale mimo tego, że mogłam się jej spodziewać, kiedy się potwierdziła, straciłam równowagę w nogach i dwa razy uderzyłam o ścianę, idąc po telefon, żeby zadzwonić. Dosłownie zwaliło mnie z nóg. Ale to chyba niemal zawsze tak właśnie jest. Nieważne, jak jesteś przygotowana, nieważne, jak bardzo tego chcesz i do tego dążysz, kiedy okazuje się, że faktycznie jesteś w ciąży, to jest szok

- przyznała blogerka.

MaffashionMaffashion pokazała ciążowy brzuszek. Inne gwiazdy oferują pomoc. "Gdybym mogła cokolwiek dla ciebie zrobić, to pisz"

W dalszej części zdradziła, że w okresie ciąży zmagała się z podłością niektórych redakcji, które za wszelką cenę ingerowały w jej życie prywatne. 

Z reguły – jak te pierwsze trzy miesiące miną – jest względnie bezpiecznie, żeby o tym mówić, aczkolwiek to zawsze różnie bywa. Miałam wśród bliskich sytuacje, gdzie ciąże były stracone w szóstym czy w siódmym miesiącu, więc nie chciałam krzyczeć na prawo i lewo o moim stanie. Jak już się okazało, że z hormonami mam wszystko wyregulowane, powiedziałam mamie i znajomym. Wszyscy się cieszyli. Ale zanim zdążyłam poinformować drugą grupę bliskich, media napisały, że najprawdopodobniej w tej ciąży jestem. Złapali mnie pod kliniką z trudnymi ciążami, zadzwonili do Sebastiana, chcąc dopytać, czy potwierdzamy, że spodziewamy się dziecka i jednocześnie informując, że news ze zdjęciami spod kliniki na pewno zostanie opublikowany

- wspomina Maffashion.

 

Maffashion o kolejnym dziecku: Moim marzeniem jest trójka

Maffashion została także zapytana o to, czy chciałaby, aby jej rodzina się powiększyła. Przyznała, że aktualnie sytuacja w kraju jest nie sprzyjająca, lecz sama marzy o trójce dzieci.

Chcę, moim marzeniem jest trójka. Choć obecna sytuacja w naszym kraju sprawia, że się tego boję. Muszę dać sobie trochę czasu. Ale też nie chciałabym, żeby różnica wieku była jakaś duża

- stwierdziła Julia.

Anna Lewandowska śpi z córką. 'Asertywność dzieciaków zazwyczaj wygrywa'Anna Lewandowska śpi z córką. "Asertywność dzieciaków zazwyczaj wygrywa"

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie? "To jest loteria, jaki ten dzidziuś będzie"
Więcej o: