Nauczyciel z przedszkola zrobił furorę w sieci. Zabrał dzieci na nietypową wycieczkę do ZOO

Przedszkolakom z Seattle można pozazdrościć nauczyciela, który trzyma się z dala od utartych schematów. Ten mężczyzna organizuje ze swoimi podopiecznymi spotkania online, które dzieciaki wprost uwielbiają. Niedawno zabrał ich na wycieczkę do ogrodu zoologicznego.

Garrett Talcott, nauczyciel wychowania przedszkolnego z Seattle także ma już dość edukacji zdalnej i monotonnych spotkań ze swoimi podopiecznymi tylko za sprawą kamerek internetowych. Garrett wpadł na oryginalny pomysł, jak urozmaicić dzieciom ze swojego przedszkola czas spędzany w domu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Nauczyciel z przedszkola zabrał podopiecznych na wyjątkową wycieczkę

Garrett Talcott należy do tych nauczycieli, którzy w pełni angażują się w swoją pracę. U niego nie ma miejsca na powielanie nudnych scenariuszy. Wpadł na pozornie prosty pomysł, a jego realizacja w formie filmiku zamieszczonego na TikToku stała się viralem, ma już ponad 880 tysięcy wyświetleń. 

Rodzina mieszkająca na łodziRodzice dwójki dzieci od sześciu lat mieszkają na łodzi. "Syn może być najmłodszym Polakiem, który przepłynął Atlantyk"

Talcott zabrał przedszkolaki do ZOO. Ponieważ organizowanie wycieczek w jego placówce nie jest na razie możliwe z powodu trwającej epidemii koronawirusa, sam poszedł do ZOO Woodland Park z komputerem. Jego grupa, składająca się z 27 przedszkolaków była absolutnie zachwycona. Wszyscy z zapartym tchem śledzili swojego nauczyciela, który przechadzał się po ogrodzie zoologicznym, opowiadał ciekawostki o zwierzakach i wszystko prezentował swoim podopiecznym. 

Byłem podekscytowany, mogąc ich wszystkich tam zabrać

- powiedział portalowi TODAY Parents.

 W ZOO możemy się sporo nauczyć [...] mieszkając dziesięć minut drogi od ZOO i ucząc zdalnie, postanowiłem wykorzystać tę możliwość.

Ta kobieta pokazała, jak wyglądał jej dom, gdy przez kilka dni nie sprzątała.Przestała sprzątać za całą rodzinę i pokazała rezultaty. "W pewnym momencie zabraknie im łyżek i talerzy"

Wycieczka do ZOO była strzałem w dziesiątkę

Filmik sprawił, że zamknięte w domach dzieciaki, które tęsknią za swoim towarzystwem i nauczycielem, zapomniały na chwilę o szarej codzienności. Talcott stara się, żeby takie było każde spotkanie z nim. 

W chwili, gdy kliknę przycisk "Spotkaj się na żywo", staram się sprawić, żeby moi uczniowie mieli najlepszy dzień w swoim życiu [...] Jeśli nie jestem wyczerpany, kończąc takie spotkanie, oznacza to, że nie włożyłem w to wszystkiego

- dodał Talcott.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]
Więcej o: