Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. "Widać po kształcie brzuszka"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Teraz para wyznaje, jaką płeć będzie miała ich pociecha. Okazuje się, że już teraz myślą o kolejnym dziecku.

Agnieszka Kaczorowska wyznaje płeć dziecka. "Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność"

Agnieszka Kaczorowska niedawno w jednym z wywiadów przyznała, że nie jest dla niej najważniejsza płeć dziecka, lecz przede wszystkim to, aby było ono zdrowe. 28-latka przyznała, że gdyby miała wybór to chciałaby urodzić chłopca. Para od kilku dni wiedziała już, jaką płeć będzie miało ich drugie dziecko. Teraz poinformowała fanów o tym fakcie i rozwiała wszelakie wątpliwości. 

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę. Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia

- zdradziła Kaczorowska w rozmowie z "Party".

28-latka żartobliwie dodała, że już teraz mają w planach kolejne dziecko, bowiem marzy im się synek. 

Już zapowiedziałam Maćkowi, że jeszcze upomnę się o syna

- dodała aktorka.

 

Kaczorowska żartobliwie przyznała, że zdania fanów były dość podzielone, jednak większość z nich obstawiała na chłopca i dodała komentarze, które to sugerowały: 

Paznokcie niebieskie.
Widać po kształcie brzuszka.
Dziewczynki zabierają mamie urodę, a ty wyglądasz kwitnąco!

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę w ciąży. 'Naprawdę nie musisz tak nieustannie ostentacyjnie podtrzymywać tego brzucha'Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę w ciąży. "Naprawdę nie musisz tak nieustannie ostentacyjnie podtrzymywać tego brzucha"

Agnieszka Kaczorowska o hejcie: Bycie mamą w moim przypadku nie ma nic wspólnego z "prawdziwym macierzyństwem"

Agnieszka Kaczorowska przyznała jakiś czas temu, że wiadomość o kolejnej ciąży tylko przyciągnęła rzeszę fanów. Internauci uwielbiają ją za niezwykłą naturalność. Okazuje się, że teraz się to trochę zmieniło. Na profilu gwiazdy pojawia się coraz więcej nieprzychylnych komentarzy. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i odpowiedzieć hejterom.  

Muszę Wam się do czegoś przyznać. Ponieważ nie zajmuję się w ogóle domem, wszystko robi mój mąż oraz nasz kultowy „sztab ludzi”. Ponieważ bycie mamą w moim przypadku nie ma nic wspólnego z „prawdziwym macierzyństwem”, ja w sumie tylko leżę i pachnę na co dzień. Ponieważ w zasadzie nie muszę pojawiać się na planie serialu, gdyż i tak zawsze mam dublerkę. Ponieważ program na YouTube to można powiedzieć, że kręci się sam. Ponieważ ja nie muszę pracować i zarabiać, mnie pieniądze lecą z nieba i wszystko całe życie dostaję w prezencie. Ponieważ tworzenie wartościowych treści na IG, to bułka z masłem i nie trzeba na to przeznaczać ani siły, ani czasu. Ponieważ wszystkie projekty i biznesy, które ogarniamy wraz z moim mężem, to przecież nie ogarniamy my, tylko cały team ludzi, z którymi współpracujemy. Ponieważ ciąża, to tylko piękny błogosławiony stan i nigdy żadnej kobiecie nie daje w kość. Ponieważ moje życie to nierealna sielanka. To ja po prostu odpoczywam od mrozu, zimna, śniegu i pluchy. Chyba mam prawo nie? W końcu zła pogoda może człowieka zmęczyć...

- napisała na Instagramie Kaczorowska. 

 

Aleksandra Żebrowska żartobliwie o plusach na kwarantannie. 'W tym roku dzieci nie miały wszy'Aleksandra Żebrowska o plusach na kwarantannie. "W tym roku dzieci nie miały wszy"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?
Więcej o: