Zofia Zborowska jest w ciąży. Radosną nowinę przekazała w zabawny sposób. "Ostatnio podejrzanie rozpromieniałaś"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Popularna aktorka przekazała fanom radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji przygotowała specjalny rebus dla fanów i pokazała zdjęcie ciążowych krągłości.

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo powitają na świecie swoje pierwszego dziecko. O ciąży Zborowskiej plotkowano już od jakiegoś czasu, jednak para nie odnosiła się do tych licznych sugestii. Teraz znany siatkarz i popularna aktorka podzielili się z fanami radosną nowiną na swoich profilach na Instagramie. Każde z nich opublikowało zabawne zdjęcie, na którym zamieścili rebus. Andrzej trzyma dwa woreczki z napisem "Ice", a jego żona stoi obok i wskazuje na ciąży brzuch. Internauci szybko podali rozwiązanie zagadki. Okazuje się, że łamigłówka nawiązuje do hitu "Ice Ice Baby"

 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów. Do gratulacji dołączyli także koledzy i koleżanki z branży show-biznesu, m.in. Julia Wieniawa, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska, Lara Gessler, Olga Frycz oraz Agata i Piotr Rubik, a także sportowcy: Joanna Wołosz, Karol Kłos i Piotr Nowakowski.

Gratulacje! Jakby to powiedziała moja babcia "a tak coś ostatnio podejrzanie rozpromieniałaś" To teraz rośnijcie zdrowo

- napisał Qczaj.

Tak tez myślałam. Zdrowia i morza miłości dla Was

- stwierdziła Ela Romanowska.

Bosko!

- dodała Katarzyna Zielińska.

Zofia Zborowska o powiększeniu rodziny. "W XXI wieku kwestia "posiadania" dzieci jest tak cholernie indywidualną"

Zofia Zborowska jakiś czas temu została zapytana w mediach społecznościowych o powiększenie rodziny. Zirytowana 33-latka odpowiedziała dość konkretnie i rzeczowo. Była wyraźnie zniesmaczona i nie kryła swojej irytacji. 

Planować to możesz urlop, dziewczynko

- odpowiedziała. 

Jedna z obserwatorek postanowiła zapytać, dlaczego 33-latka unika tematu. Całe zamieszanie skończyło się konfrontacją, na którą Zosia odpowiedziała bardzo konkretnie i rzeczowo. 

Ja na przykład, jeśli kogoś nie znam bardzo dobrze, to nie zapytam go o to, czy chce mieć dzieci albo dlaczego ich nie ma. Jest to dla mnie absolutny szczyt braku kultury. W XXI wieku kwestia "posiadania" dzieci jest tak cholernie indywidualną i prywatną sprawą, że aż mnie krew zalewa, jak widzę tego typu wiadomości do mnie albo do moich koleżanek

- napisała aktorka na Instastory. 

 

Agnieszka Włodarczyk narzeka na sytuację w Polsce: Wystarczył mi tu miesiąc i okazuje się, że w zasadzie niczego mi nie wolnoAgnieszka Włodarczyk narzeka na sytuację w Polsce: Wystarczył tu miesiąc i okazuje się, że w zasadzie niczego mi nie wolno

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Zofia Zborowska wściekła się za pytanie internautki o planowanie macierzyństwa. "Ku**a mać ludzie myślcie"
Więcej o: