Kasia Tusk pokazała zdjęcie córki. "Jaka mama, taka córka, nawet kolor włosów podobny"

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie zdjęcie córki. Internauci 34-latki stwierdzili, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej kolor włosów jest niemal identyczny jak córki Donalda Tuska.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie córeczki

Odkąd córka Donalda Tuska została mamą, chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia córki. Co prawda podobnie jak Anna Lewandowska czy Joanna Koroniewska 34-latka stara się nie pokazywać twarzy dziecka i bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio pokazała na Instagramie zdjęcie swojej córeczki, która. Wnuczka Donalda Tuska zaprezentowała się w wiosennej stylizację. Największą uwagę zwraca urocza, długa i jasna sukienka, która ozdobiona jest delikatnym i kwiatowym wzorem. 

 

Urocza fotografia wzbudziła zainteresowanie wśród obserwatorów Kasi. Część z nich była wyraźnie zainteresowana ubiorem córki, inni komplementowali jej wygląd. Byli też tacy, którzy stwierdzili, że mała rośnie jak na drożdżach i ma podobny kolor włosów do swojej mamy

Jaka słodycz! Laleczka!
Jaka jest duża!
Jaka mama, taka córka, nawet kolor włosów podobny.
Dziewczyny, razem wyglądacie cudnie

- pisali fani. 

Anna Lewandowska o życiu podczas pandemiiAnna Lewandowska trenuje w tle podczas lekcji zdalnych Klary. "To super rozwiązanie, bo każda z nas dobrze się bawi"

Kasia Tusk o macierzyństwie: Miłość do dziecka zdecydowanie zajmuje w tym rankingu pierwsze miejsce

Kasia Tusk od wielu lat prowadzi swojego bloga Make Life Easier. Jakiś czas temu opublikowała wpis o macierzyństwie, w którym przyznała, że jest to dla niej rzecz niezwykła i piękna. Córka Donalda Tuska dodała, że nie będzie się na ten temat szczególnie rozdrabniała, bo od kiedy została mamą to "rozkleja się nawet na reklamach lokat oszczędnościowych". 

Pewnie pisząc o tym, ile znaczy dla mnie ten cały rodzicielski galimatias, nie skończyłabym ryczeć do niedzieli, a i tak nie przekazałabym Wam nic, czego same byście nie wiedziały. Są rzeczy, których nie da się opisać. Miłość do dziecka zdecydowanie zajmuje w tym rankingu pierwsze miejsce

- uznała Kasia. 

34-latka na koniec dodała, że jeśli ten wpis czyta, choć garstka kobiet, które nie są mamami, a dotarły jakimś cudem do końca artykułu, to bardzo chciałaby je uspokoić. Twierdzi, że to wyjątek od reguły, bowiem, mimo tego, że pozwoliła sobie na tekst poświęcony w całości dziecku, to obiecuje przestać na jakiś czas.

Anna Lewandowska poszła do kosmetyczki. Zabrała ze sobą Klarę. 'Jaka mama, taka córka'Anna Lewandowska poszła do kosmetyczki. Zabrała ze sobą Klarę. "Jak mama, to i córeczka"

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kasia Tusk spędza czas z córką na molo
Więcej o: