Emily Ratajkowski pokazała, jak karmi piersią. Zdradziła płeć i imię pociechy. Fani oburzeni: Czy dziecko nie miało samo wybrać płci?

Emily Ratajkowski i jej mąż Sebastian Beat-McClard prawie dwa tygodnie temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tamtej pory media bacznie obserwują poczynania celebrytki w mediach społecznościowych. Sama chętnie dostarcza im kontrowersyjnych informacji. Teraz pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią swoją pociechę. Przy okazji zdradziła płeć dziecka.

Emily Ratajkowski to jedna z najpiękniejszych współczesnych modelek. 29-latka posiada obywatelstwo amerykańskie i polsko brzmiące nazwisko za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Ratajkowski poinformowała o stanie błogosławionym w dość nietypowy sposób. Wzięła udział w sesji zdjęciowej, której efekty zobaczyliśmy na okładce magazynu "Vogue". Zaprezentowała wówczas swoje ciążowe krągłości. Teraz powitała już maleństwo na świecie i zdradza imię oraz płeć dziecka, choć wcześniej zapewniała, że tego nie zrobi. 

Emily Ratajkowski karmi piersią swoje dziecko

Emily Ratajkowski opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym karmi pociechę piersią.

Śliczny chłopiec

- napisała 29-latka pod zdjęciem. 

 

Ola Żebrowska o bliźnie po ciążyAleksandra Żebrowska: Nieplanowane, ale da się polubić. Internautka: Dobrze, że wyjaśniłaś

Emily Ratajkowski: Nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat

Emily Ratajkowski od początku zapewniała wraz z ukochanym, że poczeka do momentu, aż potomek sam zadecyduje o swojej o płci. 

Nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i samo nam o tym nie powie

- powiedziała jakiś czas temu magazynowi "Vogue".

Teraz się to trochę zmieniło, bowiem biorąc pod uwagę imię dziecka, śmiało można stwierdzić, że para doczekała się synka. Dziecku nadano imię Sylvester Apollo. 

 

Fanka: Więc potwierdzasz, że to "chłopak"?

Internauci są wyraźnie zaskoczeni decyzją Emily, która określiła płeć dziecka, choć wcześniej zarzekała się, że to maluch sam postanowi, jakiej jest płci.

Więc potwierdzasz, że to "chłopak"?
Popraw mnie, jeśli się mylę. Czy dziecko nie miało samo wybrać płci? 
W końcu jest "chłopcem", a nie istotą nieokreśloną!
Myślałem, że miałaś nie mówić, czy to chłopiec, czy dziewczynka, dopóki dziecko nie skończy 18 lat?

- pytają fani. 

Chłopiec stanął w obronie siostryChłopiec uratował siostrę przed atakiem agresywnego psa i sam odniósł wiele obrażeń. Za heroizm dostał nagrodę

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Maffashion pokazała, jak karmi piersią o 3 w nocy
Więcej o: