Ogromny pies ma wyjątkową relację z niemowlęciem. "Lamont kocha dziecko, dziecko kocha Lamonta"

Rodzina z Minneapoli publikuje na swoim profilu na Instagramie fotografie czworonożnego przyjaciela. Lemont jest 6-letnim leonbergerem i wiernym towarzyszem domowników, również tych najmłodszych. A także jednym z najpopularniejszych psich użytkowników Instagrama. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko imponującym rozmiarom, ale przede wszystkim relacji, jaką ma z dziećmi.

Lamont jest jednym z niewielu psów, które posiadają swoje konto w mediach społecznościowych. "Nazywam się Lamont i jestem 6-letnim leonbergerem z Minneapolis. Przyjaciele nazywają mnie Big L" - czworonog przedstawia się w opisie na swoim profilu.

Leonberger to rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie górskim, która została wyhodowana w IX wieku w Niemczech. Waga przedstawicieli wspomnianej rasy oscyluje od 50 do 75 kilogramów oraz osiągają wysokość do około 80 cm. Na zdjęciach w zestawieniu z kilkumiesięcznym dzieckiem, wygląda imponująco.

Zobacz wideo

Leonberg ma silną relację z dziećmi

Leonberger, który przewyższa swoim rozmiarem najmłodsze dzieci w rodzinie, wytworzył z nimi wyjątkową relację opartą na wzajemnym zaufaniu. Dzieci mogą go czesać, przytulać, a nawet kąpać. Na najnowszym nagraniu dumni rodzice pokazali, jak najmłodszy domownik wspina się na czworonoga. Widać, że pies ma niesamowitą cierpliwość.

Obok dziecka usiadł wielki pies. Jego reakcja na widok niemowlęcia jest hitem internetuObok dziecka usiadł wielki pies. Jego reakcja na widok niemowlęcia jest hitem internetu

Na najnowszym nagraniu widzimy, jak śpiący pies zasłania swoim ciałem noworodka, który próbuje się na niego wspinać. Chociaż wielu rodzicom z pewnością jeżył się włos ze strachu, kiedy oglądali filmik, Lamont nie reaguje na zaczepki dziecka, tylko spokojnie leży.

Lamont kocha dziecko, dziecko kocha Lamonta

- napisał jeden z internautów. To nie pierwsze takie nagranie na profilu czworonoga. Już wcześniej jego obserwatorzy podziwiali, jak towarzyszy dzieciom w większości codziennych czynności. 

 
Perfekcyjny!
Niesamowity zwierzak
Jest wspaniały

- komentowali fani psiego przyjaciela. 

LamontOgromny pies ma wyjątkową relację z dziećmi. Nagrania podbijają internet

Więcej o: