Obok dziecka usiadł wielki pies. Jego reakcja na widok niemowlęcia jest hitem internetu

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła niesamowite nagranie obrazujące relację psa z dzieckiem. Zwierzę towarzyszy malcowi od narodzin i nie odstępuje go na krok.

Karolina Korwin-Piotrowska jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Dziennikarka często umieszcza tam treści odnoszące się do ważnych sytuacji w kraju i na świecie, ale czasem publikuje inne materiały o lżejszej tematyce. Tym razem postanowiła podzielić się z obserwatorami nagraniem obrazująca niesamowitą przyjaźń małego dziecka z psem.

Obok dziecka usiadł wielki pies - nagranie prezentujące wyjątkową relację

Na trwającym trzy minuty nagraniu zobrazowano reakcję psa Elvisa na pojawienie się nowego członka rodziny. Na początku widać jak zwierzę przygląda się swojej pani w ciąży, na pytanie "Gdzie jest dziecko?", trącając noskiem jej brzuszek. Gdy dziecko przyszło na świat, ciekawski pies zaglądał do nosidełka, pilnował je jak spało, a gdy podrosło, wylizywał jego główkę. Z czasem relacja malucha i Elvisa stała się głębsza. Piesek towarzyszył raczkującemu dziecku, bawił się i nie odstępował go na krok. Gdy maluch podrósł, biegał z labradorem i wyprowadzał go na spacery.

Pies uratował noworodkaPies doprowadził do noworodka porzuconego na wysypisku śmieci. Uratował dziecku życie

Udostępnione przez dziennikarkę nagranie zachwyciło internautów, którzy zgodnie twierdzili, że łączy ich wyjątkowa więź.

I powiedzcie potem, że zwierzęta to tylko instynkt i brak głębszych uczuć i emocji, także proszę bardzo, oto jeden z przykładów
Taki miks, że zwierze plus bobas to mnie rozczula najbardziej
Każde dziecko powinno mieć psa. To najlepsza nauka empatii i odpowiedzialność a w zamian czysta miłość
Jak mój syn i nasza świętej pamięci buldożyna
Wzruszyłam się. Mądrzy rodzice. Widać, że uczą też i dziecko, że psu też trzeba okazać delikatność
Wielu ludzi powinno uczyć się od zwierząt, tego ciepła i tej miłości, jaką oddają bezwarunkowo nasze pupile

- pisali obserwatorzy.

Filmik udostępniony przez Karolinę Korwin-Piotrowską można zobaczyć tutaj. Autorką nagrania jest Szwedka Mikaela Ba?tz, która założyła labradorowi profil na Instagramie. Publikuje na nim różne filmiki i zdjęcia prezentujące relację Elvisa z dzieckiem. Profil psa obserwuje ponad 100 tys. osób.

Przemysław Czarnek o błędach w podręcznikach: Nie 'naziści' a 'Niemcy'Szkoły zamknięte do końca roku szkolnego? Przemysław Czarnek: "Trzeba było podjąć stanowcze kroki"

 
Zobacz wideo Ważna zmiana w polskim położnictwie: gaz rozweselający. "Daje kontrolę w sytuacji stresowej"
Więcej o: