500 plus od Biedronki. Wsparcie wyniesie od 380 do 500 zł. Kto otrzyma pieniądze?

Biedronka ruszyła z nowym programem pomocowym. W nowym socjalnym programie - nazywanym znajomo 500 plus od Biedronki - proponuje pracownikom swoich dyskontów wsparcie finansowe. Osoby, które pracują w Biedronce, mogą liczyć na dodatek nawet w wysokości 500 złotych. Kto otrzyma pieniądze?

500 plus od Biedronki. Jeden z najpopularniejszych sklepów

Biedronka jest jednym z najpopularniejszych dyskontów w Polsce. Z godnie z dostępnymi statystykami każdy Polak (bez rozróżnienia na wiek) odwiedza każdego roku sklep Biedronki ponad 34 razy. W przełożeniu na dane roczne oznacza to, że statystyczny sklep sieci odwiedza rocznie około 437 tys. klientów.

Skąd taka popularność? Biedronka dba o swoich klientów, organizuje liczne akcje marketingowe, oferty promocyjne. Tu znajdziecie kilka przykładów:

Wielka księga zabawek w Biedronce. Nie spodziewasz się, jak świetnie zabawki możesz kupić w dyskoncie

Gang Fajniaków z Biedronki. Dyskont przygotował specjalną ofertę. Zabawki można dostać szybciej

Ale Biedronka dba nie tylko o klientów. Także pracownicy mogą liczyć na wsparcie. Dyskont przygotował nowy program socjalny – 500 plus od Biedronki.

500 plus od Biedronki. Kto otrzyma wsparcie?

Biedronka zaskoczyła. Bardzo pozytywnie. Dla  swoich pracowników przygotowała program pomocowy – 500 plus od Biedronki. Osoby, które do niego przystąpią mogą zyskać nawet do 500 zł.

"Rodzinne wsparcie na plus" – tak oficjalnie nazywa się nowy program Biedronki - wesprze wielodzietne rodziny pracowników sklepów. Na dodatek nie trzeba długo czekać na przelew. Finansowe wsparcie dotrze do pracowników już w najbliższych dniach.

Zobacz wideo Sprawdzone - test słodyczy - oryginał czy odpowiednik z Biedronki?

500 plus od Biedronki. Ile dokładnie wynosi pomoc?

500 plus od Biedronki to tylko uproszczona nazwa. Suma świadczenia maksymalnie wyniesie 500 złotych. Wysokość wsparcia jest uzależniona od wysokości dochodów i wyniesie od 380 zł do 500 zł. Pieniądze nie trafią jednak na konto pracowników. Będą wypłacane w formie karty przedpłaconej. Będzie można ją nabyć w stacjonarnych sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.

Najpóźniej do 19 marca br. pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł

- informuje Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej, budowania wizerunku pracodawcy i programów wsparcia w sieci Biedronka.

Więcej o: