Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie córeczek. Klara pociesza młodszą siostrę

Anna Lewandowska pokazała na InstaStories urocze nagranie swoich córeczek. Klara opiekuje się na nim swoją młodszą siostrą Laurą. To naprawdę słodkie.

Anna Lewandowska należy do grona celebrytów, którzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Trenerkę fitness obserwuje na Instagramie ponad 3 mln osób. Fani uwielbiają ją za propagowanie zdrowego stylu życia oraz niezwykłą szczerość i naturalność. Odkąd została mamą coraz częściej dzieli się z fanami licznymi poradami dotyczącymi macierzyństwa. Anna Lewandowska szybko wróciła do pracy po narodzeniu Laury. Okazuje się, że pomaga jej w tym starsza córka. Ostatnio Ania pokazała urocze nagranie, na którym Klara opiekuję się swoją siostrą Laurą

Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska opublikowała na InstaStories relację, na której zdradziła, jak spędza wieczór, podczas którego jej mąż Robert Lewandowski walczy z Bayern Monachium o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Największą uwagę zwróciły jednak dzieci Lewandowskich. Klara i Laura siedziały na jednym łóżku. W pewnym momencie młodsza dziewczynka zaczęła płakać, a ta starsza błyskawicznie postanowiła ją pocieszyć. Nagranie jest naprawdę urocze. 

Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie córeczek. Klara pociesza młodszą siostręAnna Lewandowska pokazała urocze nagranie córeczek. Klara pociesza młodszą siostrę Instagram, screen: @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski chronią prywatność córek

Lewandowscy na co dzień bronią prywatności swoich dzieci. Tuż po narodzinach Klary, Ania i Robert zadbali, aby nie pokazywać w mediach społecznościowych zdjęć, na których widać twarz dziewczynki. Przez dwa lata sprytnie ukrywali wizerunek dziecka. Teraz coraz częściej zdarza się, ze twarz Klary jest widoczna na zdjęciach sportowej pary. Klara to wykapana mamusia, czy jest kopią taty? Podobnie jest z Laurą. Nie mamy jednak wątpliwości, że sportowy hart ducha i ruchliwość odziedziczyły od utalentowanych rodziców. 

<<Reklama>> E-booki Anny Lewandowskiej dostępne są w Publio.pl >>

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę
Więcej o:
Copyright © Agora SA