Emily Ratajkowski opublikowała intymne zdjęcia z porodu. "Oddają ból i radość"

Emily Ratajkowski, modelka znana z upodobania do nagości, zaskoczyła wszystkich opublikowaniem niezwykle intymnych zdjęć. Zostały zrobione na sali porodowej, między skurczami, niedługo przed przyjściem na świat synka gwiazdy.

Emily Ratajkowski, amerykańska modelka i aktorka, chętnie pokazuje ciało. Nie tylko w sesjach zdjęciowych, reklamach, czy teledyskach, ale także w mediach społecznościowych. Emily uchodzi za osobę, która doskonale czuje się w swoim ciele, nie wstydzi się nagości. To nie zmieniło się także, gdy zaszła w ciążę.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski pozuje w bikini. Pokazała ciążowy brzuszek

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia z porodu

Emily Ratajkowski przez cały okres ciąży publikowała na Instagramie zdjęcia i filmiki, na których chwaliła się rosnącym brzuszkiem i swoimi ponętnymi kształtami. Udostępniała fotki, na których jest całkiem naga. Jej obserwatorzy bacznie śledzili więc przebieg ciąży i czekali na relację z porodu, bo zakładali, że ich fanka podzieli się z nimi tym wyjątkowym wydarzeniem. Emily urodziła ósmego marca. Powitała na świecie synka, który został nazwany Sylvester Apollo Bear. Od tego dnia zdjęcia ciążowego brzuszka w jej mediach społecznościowych zastąpiły te, na których karmi maleństwo piersią.

 

Młoda mama poszła nawet krok dalej i postanowiła udostępnić zdjęcia z porodu. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się więc fotografie z sali porodowej, które - zgodnie z opisem - zostały zrobione między skurczami. Na zdjęciach widać wielki wysiłek malujący się na twarzy gwiazdy, widać też zmęczenie, ból i w końcu wielkie szczęście. 

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski ogłosiła ciążę Zrobiła to w swoim stylu - nago

Pod tymi zdjęciami, które przez niektórych mogą zostać odebrane jako kontrowersyjne, pojawiła się masa komentarzy obserwatorów gwiazdy:

Zdjęcia pełne miłości!
Te zdjęcia tak pięknie oddają ból i radość!
"Piękne!"

Fani Emily Ratajkowski czekają na kolejne relacje, tym razem z pierwszych tygodni z nowym członkiem rodziny.

Zobacz wideo Pozycja przy rodzeniu do uwzględnienia w planie porodu! "Dziecka nie rodzi się na leżąco"
Więcej o: