Monika Mrozowska opublikowała niezwykłą relację. Syn Lucjan: "Zarzygałem jej całe plecy. Dwa razy"

Monika Mrozowska, ma czwórkę dzieci. Jako doświadczoną mamę nic nie jest w stanie jej zaskoczyć. Chyba, ze najmłodszy syn Lucjan postanowi urozmaicić jej niedzielny poranek. Aktorka zamieściła niezwykłą relację.

Monika Mrozowska, aktorka znana m.in. z roli w serialu "Rodzina zastępcza" jest mamą czwórki dzieci. Najmłodsza pociecha, syn Lucjan, przyszła na świat na początku roku. Aktorka na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami rodzinnymi, pokazuje, jak wygląda życie codzienne mamy czwórki dzieci. Niedawno opublikowała post, w którym pokazała, jak ostatnio wyglądał u niej w domu niedzielny poranek. Swój post opatrzyła obszernym komentarzem - przedstawiła relację z tego, co się dało oczami swojego najmłodszego synka. 

 

Monika Mrozowska kontra mały Lucjan

Monika Mrozowska w zabawny sposób zrelacjonowała niedzielny poranek ze swoim dzieckiem. 

Wstałem o 6:30... ponieważ przyuważyłem wieczorem, że zakłada czyściutką, pachnącą świeżością, koszulkę nocną, to o tej szóstej nafutrowałem się jak zły, odczekałem aż weźmie mnie na ręce i... zarzygałem jej całe plecy! Dwaaaaa razyyyy!

- to jednak nie koniec "wybryków" małego Lucjana. Chłopiec wyczuwa, że jego mama jest doświadczona w sprawach macierzyństwa więc musi się "bardziej postarać".

Potem zorientowałem się, że wczoraj skończyły jej się mokre chusteczki dlatego to, co nie poszło mi górą, spuściłem z impetem w dół cóż duuuużo tego było, ale niestety nic nie poszło bokiem... #damn

Agnieszka Włodarczyk narzeka na sytuację w Polsce: Wystarczył mi tu miesiąc i okazuje się, że w zasadzie niczego mi nie wolnoAgnieszka Włodarczyk narzeka na sytuację w Polsce: Wystarczył tu miesiąc i okazuje się, że w zasadzie niczego mi nie wolno

Monika Mrozowska miała ciężki poranek 

Mały Lucjan postanowił jeszcze bardziej utrudnić swojej mamie zadanie: 

Gdy mnie przewijała, wycierając tę musztardę... ręcznikami papierowymi (Słodowy normalnie) wziąłem ją z zaskoczenia, podniosłem maszt ... i olałem temat przewijania ciepłym moczem!!! Celowałem w oko, niestety oblałem sobie body, ale i tak uważam, ten początek niedzieli za całkiem udany! No dobra, to teraz mogę już dalej spać 3:0 dla mnie MATKA!

Dobrze, że poczucie humoru i dystans do siebie nie opuszczaja Moniki Mrozowskiej mimo ewidentnego zmęczenia. 

Zobacz wideo Hartowanie brodawek sutkowych przed porodem - najczęściej pojawiający się mit i "dobra rada"?
Więcej o: